Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszőkítés otthon vagy...

Hajszőkítés otthon vagy fodrásznál?

Figyelt kérdés
Középbarna hajam eddig kétszer lett otthon szőkítve, de sehogy sem akar egyforma színű lenni. Felül majdnem fehér lesz, de válltól a legaljáig meg inkább rézvörös marad. Nagyjából derékig érő hajam van, ritka, vékony szálú. Ha fodrászhoz megyek, ő jobban meg tudja csinálni, hogy egyszínű legyen az egész hajam? Egyébként jégszőkét szeretnék.

2014. jan. 8. 05:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Fodrásszal a hajszőkítés nem egyszerű és ha szép eredményt akarsz akkor mindenképp fodrász. Otthon csak az festegesse aki az ősz hajszálait akarja befeseteni és mondjuk barna eredetileg is és barnát fest.
2014. jan. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Középbarnából jégszőkét semmiképpen nem kellene otthon csinálni, irány a fodrász.

Egyébként nálam az a trükk vált be, hogy nem egyszerre történik a szőkítés, hanem először a legsötétebb részeket kenem be, onnan haladok a világosak felé.

De akkor is érdemes fodrászhoz menni, mert inkább a festéssel menj, mint utána azzal, hogy vállig vissza kell vágni, annyira tönkrement.

2014. jan. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljes haj szőkítésével fodrászhoz menj, tőfestés, vagy barna, fekete mehet otthon, vagy pár melírcsík. Ha már kétszer nem ment otthon, mit veszíthetsz?? (A hajad, ha nem időben mész!..) Egyébként valóban a sötétebb részre kell előbb felkenni. Pont fordítva, mint más festésnél, ahol tővel kezdesz, itt későbbre kell hagyni, mert azt szívja ki a legszebben. A bolti festékek egyébként is csalókák, a fodrásznak tudnia kell kikeverni úgy, hogy valóban jégszőke legyen az eredmény. Ráadásul bármelyik színt el lehet rontani, de a szőkét a legkönnyebb. Sárga lesz, kék/szürke/zöld/lila lesz, bolyhos, szállós lesz, törik stb.
2014. jan. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előttem szóló minden szava igaz. (csak nem te is fodrász vagy?)

Otthon csak olyat csináljon az ember, amit tud, különben a szép hajnak annyi.

2014. jan. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, csak sokat lógok az oldalon, és látom hányan égetik el, kékítik, sárgítják a hajukat otthoni kontárkodással. Én sem szeretek fodrászhoz járkálni, így barnára be merem festeni magamnak (bevallom vörös is lettem egyszer így), viszont ha újra szőke szeretnék lenni, profira bíznám, az biztos. A fodrász is elronthatja, de amennyire én nem értek hozzá, szinte csoda lenne, ha sikerülne. Mivel a kérdezőnek kétszer nem lett jó, ajánlatos lenne fodrászhoz mennie. Megpróbálhatja ugyan, ahogy írtam, hogy a söttétel kezdje stb. de még ha le is szivatja, még mindig ott a festés.. a zöld lila sárga eredmények kockázatával...
2014. jan. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!