Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestés hogy? - barnából...

Hajfestés hogy? - barnából szőkét (folyt. )

Figyelt kérdés
Sötétbarna hajam van, de szeretném leszivatni szőkére. Úgy tudtam hogy csak első festésnél kell fodrász, utána akár én is csinálhatom és nem kell szivatni, de mások szerint nem most akkor ez hogy van?
2009. nov. 30. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha lenő a hajad, akkor is kell szívatni, de akkor elég csak a tövét. Amikor valaki ilyen sok árnyalatot akar világosítani, az hidrogén nélkül nem megy. Valahogyan el kell roncsolni az eredeti festékanyagot, hogy kivilágosodjon a haj. Első festésnél az egészet le fogják szívatni, de utána elég a tövét leszívatni és utánafesteni. A helyedben persze ezt is fodrásszal csináltatnám, mert a lényeg pont az, hogy a színe ugyanolyan maradjon.
2009. nov. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az én sötétbarna hajamból a syoss világos szőke(8-6) hajfestéke csinált szép szőkét:)

ha nem akarod teljesen tönkretenni a hajad akkor próbáld ki ezt a hajfestéket.szivatás nélkül is nagyon jó világos lesz:)és a szivatástól sárga lesz a hajad nem szőke.:Stapasztalat

2010. aug. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!