Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvilágosítás "leszívás"...

Hajvilágosítás "leszívás" nélkül? (többi lent)

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve színezem a hajam, először Palette 28 mosásos hajszínezővel, utána L'Oreal-t használtam, mindegyik sötétbarna volt, az első kávébarna a másik csokoládé (bár én nem nagyon láttam különbséget a kettő között). Most viszont világosítani szeretném, világosbarna lenne a cél, de hidrogén peroxiddal meg ehhez hasonló anyagokkal nem akarom tönkre tenni. Vannak más hatásos módszerek is, esetleg házilag?

2014. jan. 10. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs más módszer.
2014. jan. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A dobozos festéket a hidrogén sem mindig tökéletesen szívja le :( olcsó, de ott marad kategória:)
2014. jan. 11. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
[link] olvasd el! :)
2014. jan. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ismerem én is ezt a módszert, viszont nem vagyok benne biztos, hogy annak ellenére, hogy természetes anyagról van szó, nem károsítja a hajat valamennyire, hiszen mégiscsak sav.
2014. jan. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 baby011 válasza:
én tudok neked egy szert ami nem olcsó dolog!!!nekem ismerős fodrászom 10 ezerért csinálná meg összességében!!!de nincs lehetetlen dolog!!ja és nekem nem roncsolta a hajam ráadásul az a szer rá lett téve és utána két soron barna!!!tudom eléggé bizar de megoldható!!még fodrász tanuló koromban csináltunk vörösből barnát!!Ez úgy sikerült h.rákentük ezt az anyagot akkor sárga lett de aztán két sor barna és tökéletes lett a színe!A termék neve Oxi reload és a Selective termékcsaládból!
2014. jan. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sziaa:)vegyél szárított kamillavirágot,és készíts belőle kb. 1 liter "teát".Facsarj bele citromlevet,és öntsd a hajadra:)))Nekem bevált,kérdezték is,h festettem-e,miközben csak ennyi volt az egész:)Mondjuk már egy ideje nem csináltam,de most megjött hozzá a kedvem:)Elég,ha hajmosás után ezzel öblíted le:)És hagyd magától megszáradni:)
2014. febr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok! :) Az utolsó válaszolótól kérdezném, hogy a kamillás-citromleves dolog mennyi idő után látszott, és hogy milyen időközönként alkalmaztad? Előre is köszi :)
2014. jún. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!