Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ti szőrtelenítitek a...

Lányok, ti szőrtelenítitek a karotokat?

Figyelt kérdés

Ha igen,akkor hogyan,mivel,mennyi időn közönként? Esetleg szőkítitek a karszőrzeteteket?

(Értelmes válaszokat várok,köszönöm!)



2014. jan. 16. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem, nem olyan erős, szerintem teljesel elfogadható ennyi karszőrzet egy nőnél. Van osztálytársam, akinek nagyon erős, ő borotválja (ettől nagyon szúrós sajnos) míg más epilálja vagy gyantázza.
2014. jan. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt sok karszőröm, de már az is zavart, így epilálom kb havonta.
2014. jan. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem nem erős viszont nagyon hosszúra meg tud nőni, mint egy csimpánznak. télen úgy 1-másfél havonta, nyáron 2 hetente átszaladok rajta epillátorral, rohadtul fáj, de hamar megvan.
2014. jan. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Nekem se erős a karszőrzetem,de engem is zavar még ez is. Azt hiszem kipróbálom az epilálást. :)

Szerintetek egy 10es skálán mennyire fáj az epilálás?

2014. jan. 16. 21:04
 5/9 anonim ***** válasza:
igazából egyik sem jó :/ ha kiszőkíted attol még látszik hogy nagy meg hosszú.barátnöm szőrteleníti a kezét és mondta hogy nagyon fájdalmas és kicsit abba hagyta a szőrtelenítést és 10000szer csúnyább lett a keze...ha azt egyszer elkezded azt nem lehet abba hagyni
2014. jan. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Dehogynem lehet...én epilálom és, ha teljesen hagyom visszanőni is kevesebb nő vissza, mint amennyi szőrtelenítés előtt volt.
2014. jan. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

tényleg egyre kevesebb nő, viszont rohadtul fáj! kb 10 éve epilálok, a lábamon kb egyáltalán nem fáj, a karomon meg nagyon, főleg a könyökhajlatnál belül. de amúgy olyan, hogy amikor elkezded akkor nagyon fáj én libabőrös is szoktam lenni közben, aztán a végére már csak épp kellemetlen.


10-es skálán nem tudom hányas, talán 7-es, ha 8 fölött bőgöm el magam, mert ez pont azon a határon mozog, még épp meg tudom állni, hogy üvöltsek, vagy bőgjek, de nem sok kell hozzá... egyszerűen nem tudom megszokni.


még az elején azt csináltam, hogy hideg gyantacsíkkal lerántottam a javát és csak a maradék szőröket szedtem epilátorral, az úgy kevésbé fájt, de sokkal macerásabb. 3 perc / kar. ki lehet bírni.

2014. jan. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is kb havonta epilálom télen, nyáron ha kell sűrűbben. Szerintem nem fáj vészesen (mondjuk én a hónaljamat is epilálom :D ), de a könyökhajlatnál belül tényleg fáj.

Én azt javaslom első alkalommal gyantáztasd, ha lehet kozmetikussal. Utána ha az kezd visszanőni epilálhatod magadnak.

2014. jan. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! :)
2014. jan. 17. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!