Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sajnos nagyon meg van törve a...

Sajnos nagyon meg van törve a hajam. Nagyon nem szeretnék vágatni a hajamból, ha nem muszály. Valakinek vlamilyen ötlete h mit csináljak a hajammal h ne legyen töredezett? Anélkül h ne kelljen belőle vágatni .

Figyelt kérdés
2014. jan. 17. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Az eltöredezett hajvégeket nincs, ami összeragasztja, sajnos csak az olló a megoldás, utána pedig ápold a végeket, hátha akkor lassabban törik. Annyira sokat nem vesztesz vele, mert úgy is hiába a hosszú haj, ha a vége ápolatlan, csúnya.
2014. jan. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Csak az segít, ha levágatod!
2014. jan. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

A töredezett, szétnyílt hajszálaknak van egy nagyon "klassz" tulajdonsága, még pedig, hogy egyre fentebb törik majd. Magyarul ha most 4 centit kell levágni, de nem vagy hajlandó, simán fel tud törni 8 centisre is. Volt osztálytársam szintén nem akart vágni mellig érőből áll felé érőre tört a haja mire észbe kapott.....

A hajnövesztés nem azt jelenti, hogy nem vágatsz a hajadból! mert úgy eltörik és az igénytelen. Hajad úgy kell növeszteni, hogy egészséges alapanyaggal kezded, magyarul nem károsodottal és utána ápolod ezerrel, hogy minél később kezdjen el törni, ha meg megtört akkor irány a frissítő vágás!

2014. jan. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Az csak egy szép mese, hogy össze lehet gyógyítani a töredezett hajszálakat, hogy megvedd a különböző szereket. Tele vannak szilikonnal, ami bevonja és elnehezíti a hajat, és esetleg egészségesebbnek néz ki, de nem az! Le kell vágni a sérült részt, és utána ápolni ezerrel, hogy minél később kezdjen újra törni, és pár havonta frissítő vágás kell.
2014. jan. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ricinusolaj!! Borzalmasan jó, nekem főképp a festéstől ment tönkre a hajam plusz még mellé a hajszárítás és mindennapos vasalás... Patikákban tudsz venni, elég olcsó (200-500 Ft bár természetesen mennyiségtől is függ) én hetente kétszer-háromszor használom. Öntök egy kicsit a tenyerembe és először a hajtövekre kenek belőle, aztán a hajvégekre, majd felfogom egy kontyba a hajamat és tekerek rá folpakkot + egy kisebb törölközőt. Annyi ideig hagyom rajta ameddig csak van időm, de már 1-2 óra alatt is csodát tesz. Általában kétszer mosom meg utána a hajam, hogy jól kijöjjön az olaj, mivel borzalmasan ragad, ez az egyetlen hátránya. Szerintem nyugodtan próbáld ki, mint már említettem, nem egy nagy összeg és nem veszíthetsz vele:)
2014. jan. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia csatlakozom a többiekhez vàgass a hajad végéből annyit amennyit muszàly és utána ápold megfelelő termékekkel

Én a garnier fructis miracuolus olajat használom a hajvègeimre és làthatóan kesevebbszer kell töredezès miatt fodrászhoz mennem + ehhez használj tangle teezer hajkefèt (iparfumerian rendelhetsz ott jo áron van) mert ha tèped a hajadat akkor is töredezik és még 1 kis jo tanács egy hónapban 1-2 alkalommal csinálj hajpakolàst

Remélem tudtam segíteni! :)

2015. aug. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!