Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett barnából szőkét?

Festett barnából szőkét?

Figyelt kérdés

A hajamról egész történelem könyvet lehetne írni annyiszor volt már festve, vágva. Egy ideje (fél éve) csak barnára festettem vissza (az eredeti hajszínem is az, sötét barna, de ilyen seszínű), előtte viszont ombre-re volt szőkítve még a nyáron. Szerettem is azt a színt, csak nem volt pénzem akkor több ezrekért arravaló festéket venni, ezért visszatértem a barnához. Most viszont a világosítani szeretnék rajta a legcsekélyebb roncsolás mellett. Vagy legalább olyan barnát akarok amiben egy cseppnyi vöröses árnyalat sincsen. (Leginkább azért egy bézsszőkének örülnék...) A kérdés pedig az, hogy hogyan mivel tudnám azt a sok festéket eltüntetni és foltosodás nélkül utána festeni.

Hennával azt olvastam nem lehet szőkét varázsolni, ez igaz?



2014. jan. 18. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Ha eddig nem azzal festetted akkor a hennát felejtsd el,úgy tudom,hogy legalább 3 hónapot várni kell vele a normál festés után,addigra meg szép nagy lenövésed lenne.

Esetleg próbáld ki,a hajradírt,bár elvileg az csak pár festésnél segít.Sajnos festékkel nem tudsz világosítani.

2014. jan. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hennával nem lehet világosabbra festeni a hajat. Ráadásul mindegyik színváltozatnak van erősebb vagy gyengébb vöröses árnyalata.
2014. jan. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez bizony nem egyszerű dolog. Először is világosítani kell a hajadon. Az azzal jár, hogy vöröses lesz, ami át szokott csillogni a rákent festék alól sajnos. Emiatt jól ki kell világosítani a hajat, annyira, hogy a vörös pigmentek már tűnjenek el belőle, és ezután kell rákenni a kiválasztott színt. Elég macerás, otthon nem ajánlom.
2014. jan. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A Mátrix termékek nagyon jók,az én fodrászom is ilyen márkájú termékekkel kezeli a hajam amikor bennt vagyok nála. :) Biztosan a festék is jó :)
2015. jan. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!