Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez a recept ír kondicionálót...

Ez a recept ír kondicionálót az micsoda?

Figyelt kérdés
Egy csészényi sampont, egy csészényi, kondicionálót, 5 evőkanál babaolajat és 5 evőkanálnyi testápolót keverj össze egy kiürült pumpás flakonban. Hagyd 45 percig állni, és máris használatra kész. Szépen habzik, és közben csodásan ápol is! Próbáld ki! Elsőre készíthetsz kisebb adagot is, és megadnak kikísérletezheted a megfelelő arányokat.
2014. jan. 20. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:

balzsam

Amúgy szerintem hülyeség az egész. Ha hajat akarsz mosni, ne keverj bele mindenféle ápolót. Azt mosás utánra hagyd.

2014. jan. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia nem hajmosásra kell hanem borotvakrém recept :)
2014. jan. 20. 13:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ha úgy alakul egy sima nivea tusfürdővel is megborotválkozom, és nem pattogok ki, meg nincs semmi bajom. Szerintem felesleges ilyen kencét gyártani, mert amennyiből kihozod, már kaphatsz olcsóbb drogériás habot is.
2014. jan. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

valóban hajbalzsam, az felpuhítja a bőrt

balea borotvagél nagyon jó, kb 600 - 700 Ft

2014. jan. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszike a válaszokat én is tusfürdővel szoktam de azt hittem ez a krém jobb de ha nem éri meg ne kezdek bele :)
2014. jan. 20. 16:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, és jól kiröhögtem magam, bocsi a félreértésért, de nem gondoltam, hogy ez borotválkozáshoz kell. :)
2014. jan. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!