Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Raszták és nem raszták!...

Raszták és nem raszták! Milyen kielégítő és rövid választ adjak az embereknek?

Figyelt kérdés
Raszta hajam lett. Sokan kérdezgetik hogy miért lett. Az ok hogy raszták lett az az, hogy nekem ez egy életérzés, egy olyan érzés amikor meglátom a tükörben a dreadlockjaim és egyszerűen szabadságot, a teljességemet de sokan ezt nem értik. Szóval ti milyen választ adnátok/adtok?
2014. jan. 21. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Legyen elég annyi, hogy te így érzed jól magad. :)

Egyébként vannak emberek, akiknek kifejezetten jól áll a rasztahaj. A legmeglepőbb, amit sosem gondotlam volna, hogy van olyan lány is, akinek kimondottan jól áll. Pedig van. :)

Egy nem raszta. :D

2014. jan. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert így tetszik. Ennyi, nem kell magyarázkodni.
2014. jan. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem kék tincseim vannak, és egyszerűen azt szoktam válaszolni a hasonló kérdésekre, hogy : nekem így tetszik. :) Nem kell magyarázkodni.
2014. jan. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amikor engem kérdeznek én azt mondom h nem szeretek fésülködni. :D ami voltaképpen igaz mert natur raszta hajam van kialakuloban :D
2014. jan. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Húúú, kérdező, nekem is pont ugyanez van :D
2014. jan. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dackyy válasza:
én a raszta előtt punk voltam, és az én válaszom: nekem lelki megnyugvást adott, sokkal jobban állok a dolgokhoz, és az emberekhez való hozzáállásom is nagyban változott :)
2014. máj. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is azt szoktam válaszolni, hogy nincs fésűm :D de persze nem ez az igazi oka, egyszerűen csak könnyebben kezelhető, én ezt szoktam mondani. Meg persze azt, hogy nekem tetszik. :D
2014. máj. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!