Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok házi praktikákat...

Tudtok házi praktikákat miteszerek és pattanások eltávolítására?

Figyelt kérdés
Sajnos most nics pénzem elmenni kozmetikushoz és kezdenek előjönni a kiütések. :(
2014. jan. 25. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Inhalálj utána nyomkodd ki, kend be hidratálóval, de előtte valami fertőtlenítővel is.

(Inhalálás: vizet felforralsz, leveszed a tűzről, fölé hajolsz és odaterítesz egy törölközőt, hogy ne menjen ki a gőz.)

2014. jan. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia,nekem is ez a legnagyobb ellensegem.A lenyeg az ha sminkeled magad,ne alapozot hasznalj,attol csak több lesz.En BBkremet szoktam feltenni es a fit me nevü pudert teszem ra utana,este lefekves elött teljes lemosas es ahol vannak a pattik oda kenek egy kicsi fogkremet,az jobban szarit mint barmilyen krem.De van direkt pattanasokra az Akneroxid krem,elvileg a haton kijöt pattanasokra jo,de az is bevalt.A pattanas többnyire a sok meregnek a hattasa,probalj többször meregteleniteni.Remelem segitettem :)
2014. jan. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegyél 3 %-os hidrogén-peroxidot patikában lehet kapni és azzal ecsetled,szépen leszárítja.
2014. jan. 26. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat mentek a zöld kezek.
2014. jan. 26. 09:47
 5/5 anonim válasza:
esetleg próbáld meg napi 2x szalicilsavas alkohollal kenegetni, de fontos, hogy mellette sokszor hidratálj, mert különben nagyon hámlik a bőröd. Patikában lehet kapni, kb. 200 Ft egy kis üveg receptre, recept nélkül talán 400, de az elég legalább 1 hónapra.
2014. febr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!