Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajfesték allergiás tünetei...

A hajfesték allergiás tünetei mikor szűnnek meg?

Figyelt kérdés

Több, mint valószínű allergiás vagyok a hajfestékekre. Ammoniamentes hajfestéket használtam. Elég régóta festettem a hajam, de tavaly érdekes tünetek jelentkeztek. Mikor már lemostam a festéket, akkor kezdett el viszketni, égni a fejbőröm. És piros foltok jelentek meg, többnyire a tarkómon és a fülem mögött. A homlokomon pedig apró pöttyök. Így az utolsó festésem után, ami kb egy hónapja volt, úgy döntöttem, hogy nem festem többet vegyszeres festékkel a hajam. De a tünetek még mindig jelen vannak. Ez mikor múlik el? Jövőhéten elmegyek bőrgyógyászhoz vele.

És szerintetek Hennával lehet hajat festeni, ha netán az derül ki, hogy allergiás vagyok vegyszeres hajfestékekre?


2014. jan. 27. 19:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt a bőrgyógyászaton fogják megállapítani és ott is adnak rá krémet.
2014. jan. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!