Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hozzá fog szokni a bőröm az...

Hozzá fog szokni a bőröm az epiláláshoz?

Figyelt kérdés
1-2x kipróbáltam, az eredmény jó lett, de most hogy kezdenek a szálak nőni, egy csomó benövés van. Valami ötlet, vagy nem fog hozzászokni a bőröm?

2014. jan. 28. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem megszokás kérdése, nekem mindig benő epilálás után:s

De elvben a bőrradír segít ezen valamit.

2014. jan. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez nem hozzászokás kérdése, hanem az epilátor működési elvéhez van köze. Mivel megfogja a szőrt és gyökerestül tépi ki, de nem okoz hámsérülést (mint a gyanta vagy a borotva), ezért az új szőrszál sokkal nehezebben tud csak kibújni. Emiatt sok át sem tudja szakítani a bőrt és benő. Én ezért hagytam fel az epilálással...

De megoldást jelenthet, ha epilálás után pár naponta borotvával is átmész az érintett területen. Ezzel megelőzhető a szőrbenövés.

2014. jan. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Radírozd,hogy a befelé forduló szálak ki tudjanak bújni.
2014. jan. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2014. febr. 21. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!