Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tele van pattanással és...

Tele van pattanással és mitesszerrel az arcom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, 12 éves 6.osztályos. Nagyon zaar hogy tele van az arcom rohadt nagy pattanásokkal, és sok kicsi mitesszerrel. Nem vagyunk valami gazdadok, tehát lehetőleg valami olcsó cucc kéne, de az hasson is!! Most egy ilyet használok de nem sokat javít: [link]

Milyen krémet használjak? Mit javasoltok? :/



2014. jan. 29. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Ezt a fajta kommunikációt tartogasd a facebookra.

Ha olcsó kell és hatásos akkor neugranormon és babahintőpor.

Ha ára is lehet akkor Garnier termékek.

És a bőrgyógyász csak rosszabíthatja a helyzetet. Nem mindegyik steril.

2014. jan. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mossy01 válasza:
Szerintem látogasd meg ezt a helyet, sokat tudsz meg az egészséges bőrről. [link]
2014. jan. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
teafaolajat ajánlok, reggel este, egy vattakorongot bevizezel, kinyomkodod kicsit 2 csepp teafaolaj, picit eloszlatod, és áttörlöd az arcod! remélem segít! nem túl olcsó asszem 700-800 Ft de nagyon jó! patikába lehet kapni
2014. jan. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A Garnier termékek és a hasonló olcsó tonikok sz@rt sem érnek a pattanásos bőrön. Csak dehidratálják az erős savak a bőrt és még rosszabb lesz (tapasztalat). Csak a bőrgyógyászt tudom javasolni. Ő tudja mit ír fel, nem csak találomra mondogat kencéket a gyakorin kirakott kérdésekhez úgy mint itt néhány önjelölt "szakértő". Nekem nagyon pattanásos volt az arcom, de pár hónap alatt teljesen letisztult, bár egy kisebb vagyont áldoztam rá. Ha nem mentem volna bőrgyógyászhoz még ma is olyan lenne a bőröm.
2014. nov. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!