Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kreol bőr, sötét barna szem...

Kreol bőr, sötét barna szem és sötét barna hullámos haj?

Figyelt kérdés

Nemvagyok cigány vagy félvér.(nem mintha rasszista lennék)

Az eddigi sulimba is lecigányoztak, pedig a bőröm olyan mintha csak lelennék barnulva, sőt a tenyerem nem világosabb mint a máshol pl az arcon. Hétfőtől új suliba megyek, és eléggé félek..tudom, hogy nemkéne figyelembe vennem stb., de rosszul esik, hogy e miatt közösítenek ki.

Szerintem semmivel nemkülönbözök egy átlag lánytól, akinek fehérebb bőre van..csak a bőrszínben, szóval ha fehérebb bőröm lenne snekinek sem lenne velem baja.:/

Hogy kéne ezt kezelnem?.:(


2014. jan. 30. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyan így nézek ki, de az én sulimban különlegesnek, egzotikusnak tartanak, tudom ez nagyképűen hangzott. :) Ne foglalkozz velük lehet hogy csak féltékenyek mert te más vagy. Ne lássák rajtad, hogy érdekel amit mondanak. Sok sikert!
2014. jan. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Figyi, én a fél karomat odaadnám,hogy ilyen külsőm legyen. A fehér szőke lányból tudod hány ezer van? Csatlakozom az előttem szólóhoz, ez egzotikus. Csak féltékenyek, és senki nem mondta,hogy az uj sulidban is olyan emberek fognak járni. Csak legyenek barátaid, de soha és sehol ne várd el,hogy mindenki szeressen. Add önmagad, és hangsúlyozd ki a pozitív tulajdonságaidat! Sok sikert! :)
2014. jan. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!