Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kicsit bajszosodom, akarom...

Kicsit bajszosodom, akarom mondani nagyon, de eddíg borotváltam! Most elkezdtem szemöldökcsipesszel szedegetni. Nem vészes, ahogy nől, úgy szedegetem ki, de ez mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
Szóval hogy kb mennyi időn belül nől vissza újra? Kb 4 éve borotválom:S Ezért senki ne nézzen le.. Én csak tetszeni akartam, de túl fiatalon kezdtem el leborotválni és nem gondolkoztam...
2009. dec. 6. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát először is fiú vagy vagy lány?Nekem már semmi nem lenne meglepő.

Ha lány vagy:)akkor csak szedegesd szorgalmasan,lassan vékonyodni és ritkulni fog,bár hatásosabb lenne a gyanta...

Ha meg fiú vagy akkor hagyd úgy a francba:)))))))))))))))))))))))))))))

2009. dec. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nyugi, énis borotválom. mind a mai napig. már hosszú évek óta. nem okoz gondot, meg nemis erősödött meg annyira. persze erősebb lett, mint volt, de nem vészes. csajoknak ugyanis sosem lesz pasi borostájuk, mert ezt a hormonok folyásolják be. és te nő vagy, és nem férfi.

én nemaztmondom h mindenki borotválja, inkább gyantázzátok, csak mondom h nekem nemokoz gondot a borotva, 1 húzással megvan, 1 mp, és vagy egy hétig vissza se nő.

2009. dec. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Lány vagyok amugy!A gyanta miért hatásosabb? Amugy nekem 2 nap múlva már erősen látszódik, nem egy hét..:(
2009. dec. 6. 16:49
 4/10 anonim ***** válasza:

a gyanta azért, mert minden szőrszálat kitép tövestül. nem marad se pihe, se semmise, és kevésbé fájdalmas, mintha minden egyes pihét csipesszel szednél ki.

amúgy én a szemöldökömből indulok ki, azt csipesszel szedem, és nekem azis inkább csak erősödött....:D úgyhogy sztem mindegy h borotva vagy csipesz. mármint így h a csipesztől is erősödik a szemöldök.

sztem próbáld ki az arcgyantát, az nem 2 napig fog tartani, és leszed mindent, és elvileg attól nem erősödik.

2009. dec. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Két húzás és lejön az egész egy pillanat alatt:)plusz,azokat a picike szálakat is kitépi amit észre sem veszel szabad szemmel.Csipesszel meg olyan hosszadalmas...
2009. dec. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

De a csipesz is tövestől tép... nembírom kivárni míg megnől a bajszom:(

De ha csipesszel szedem,mennyi idő után nől vissza?

2009. dec. 6. 17:12
 7/10 anonim ***** válasza:
hát nekem 1 hét legalább azis. neked nemtom, mert nekedmár a borotva után 2 nappal is elkezdett nőni. sztem a csipesztől se várj sokat, olyan 4-5 nap lehet.
2009. dec. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A legősibb megoldás, hogyha csipesszel egyenként kihúzzuk a nem kívánt szálakat. Egy idő után nagyon megritkulnak a szálak ezzel a módszerrel, egyre kevesebbszer kell majd a csipeszért futni. A szedést érdemes gyakran alkalmazni, és végül egy finom tejes-mézes vagy egyszerű mézes pakolást tenni rá, ami megnyugtatja és kisimítja a száj feletti vagy az állon lévő bőrt.


Ne haragudjatok,ha untattalak titeket a kérdésemmel,előbb is utánanézhettem volna..:(

2009. dec. 6. 17:27
 9/10 A kérdező kommentje:
A közhiedelemmel ellentétben a mai napig nem bizonyított, hogy borotválás hatására erősödne a szőr.
2009. dec. 6. 17:31
 10/10 anonim válasza:

Szia!

Hogy állsz bajuszügyileg így kb. 5-6 év után? Megritkult, vékonyabb lett?

MOst találtam rá véletlenül a kérdésre, és azért érdekel, mert én is ugyanabban a cipőben járok. Csúfoltak az iskolában, azért kezdtem borotválni, már nem tudom meddig, de pár évig biztosan, aztán rájöttem, hogy ez így mégrosszabb, azóta csipeszel szedem minden egyes reggel. Ez már évek óta így van, és még mindig erősek a szálak, tehát ha normálisan akarok kinézni aznap, muszáj kiszednem. Nagyon unom már, és ráadásul otthton is mindig bujkálok, nehogy vlki meglássa mit csinálok. Vajon mikor lesz végre normális? :/

2014. okt. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!