Hogyan lehetek szebb?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket irjatok.:) el vagyok keseredve.Nagyon narancsbőrös a testem , főleg az oldalamon és a popsi-comb környékén.Nem vagyok dagadt de a hasamra rakodík le a felesleg de ha nem vacsizok akkor reggelre eltűnik.Ez lehet puffadás?milyen vizsgálatokra kell mennem ez ügyben?A hajam szőke, viszont annyira száraz és nagyon hullik hogy hajmosás után hatalmas gubancok találhatóak benne.Nem szeretném átfesteni mert ez illik a hófehér bőrömhöz és kék szememhez.volt hogy koplaltam de mindenhonnan fogytam csak a pocakból nem..(Kellemetlen illatú szagú vagyok mivel nagyon izzadok és eddig semmi se használt.Fogaim csunyák , fogszabályozásra járok szerttem volna rögzítettettet de a doki azt mondtah nem kell, ennek ellenére feltűnő h az első fogamközül az egyik lejjebb van csuszva.nem értem mért vagyok ilyen szerencsétlen, hogy nekem semmi se jön össze. kérlek titeket akik feltételezem okosbbak vagyok nálam, hogy irjatok tanácsokat.
2009. dec. 6. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:

a narancsbőrt pl masszírozással és radírozással lehet kezelni. és egykis testedzéssel, testfeszesítéssel.

ha vacsizol, gondolom reggelre amúgyis eltűnne a puffadás, mivel az éjszaka folyamán távoznak a gázok, felszívódnak, vagy kijönnek, és a kaja is leülepszik. próbálj meg amúgy vmi könnyűt vacsorázni. de fehér kenyeret, ne cukrosat, és ne szénhidrátos dolgot. ha orvoshoz akarsz menni, akkor menj háziorvoshoz, mond neki h puffadsz, és ő ad beutalót oda ahova kell.

hajmosás után sztem sokaknak gubancos a haja. ezért kell kifésülni. deha balzsamot is hazsnálsz hajmosás után, akkor a gubancokat csökkentheted.

izzadságra kipróbélhatod a solutio antisudoricát, gyógyszertárban lehet kapni, heti egyszer kell hazsnálni, és elvileg nem izzadsz tőle. de nemmindnekinek válik be.

a fogaiddal nefoglalkozz, azok majd idővel helyreállnak, ha jársz fogszabályzásra.

2009. dec. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Huh, ez elég sok minden.... a puffadt has emésztési probléma, amire belgyógyász tud gyógyszert adni, illetve vizsgálat kéne, mert lehet probléma is.

Ha félsz dokihoz menni, első körben próbálkozz minőségi joghurtokat enni, főleg estefelé, de ha napokon belül nem segít, jobb ha felkeresel egy orvost.


A narancsbőr alkati dolog, a legvékonyabbaknak is van, én pl. nem vagyok vékony (de azért dagadt sem) és alig alig van rajtam, a hasamon maradt a szülés után valamennyi...

Kenegetheted krémekkel, illetve ha van rá pénzed mehetsz kezelésekre, de ez nagyon sok pénz, mert 1 kezelés 10 ezer Ft körül van, vagy még több, és 4-5 kezelés minimum kell, a súlyosságtól függően.

Testradír+ narancsbőr elleni krém.


Illetve talán rossz ötlet, mert azt írtad szereted a fehér bőrödet, de álmegoldás lehet a szoli is, mert a barna bőrön kevésbé látszik a narancsbőr...


A hajad, ha nagyon hullik és egészségtelen az szintén belső probléma, így már 2 okod van felkeresni a belgyógyászt. A samponok, hajszeszek amik hajhullás ellen vannak a felszíni problémát enyhíthetik, de csak átmenetileg... ha mondjuk vitaminhiányos vagy attól is lehet. A D és A vitamin felelős a szép hajért és körömért, próbáld ki a REVALID kapszulát a Teva cégtől, a hajat és körmöt pár hét alatt helyrehozza. Barátnőm szedte/ szedi, főleg ilyenkor télen, amikor alig ér napfény, kevesebb a friss gyümölcs stb.


A fogadra csak fogorvos tud tanácsot adni, ha a mostani kókler, keress másikat.


Izzadásra: lehet kapni ecsetelőt, amivel a hónaljat kell kenni, és 3-4 hónapra minimálisra csökken az izzadás. Ezt ált. tavasszal szokták használni, de végülis minden évszak elején lehet használni. Barátnőm használja tavasszal, 2-3 hétig, utána szinte elmúlik a nagy hónaljizzadás. Nem tudom a készítmény nevét, patikában veszi.


Mindezek mellett egy szép smink, egy divatos ruha mindig jó választás.


És bár nem vagyunk egyformák, én szebbnek érzem magam barnánk, ezért is szolizok, és mindenkinek javaslom...

2009. dec. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hú köszönöm szépen nektek.:)
2009. dec. 6. 19:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is hófehér a bőröd és kék a szemed.Tehát szép vagy:)

Jó lenne,ha az enyém olyan lehetne:(

Aztán,ahogyan előttem írták narancsbőre mindenkinek van(nézz csak körül neten Eva Longoria,Cindy Crawford,Mischa Barton stb.)Én már ott tartok,hogy lassan megszeretem a sajátomat:)

Fogaszabom két évig volt,gyönyörűek lettek a fogaim,majd figyeld meg,ha "kész lesz" a tiéd is sokkal többet fogsz mosolyogni,sokkal felszabadultabb leszel tőle.Biztos vagyok benne,hogy nagyon szép lesz:)

Na mi van még?A hajad.Azt ajánlom,menj el hajgyógyászhoz.Kihúz egy szál hajat,megvizsgálja,meg géppel megnézni,mi újság fejbőr ügyben.Aztán kapsz valami készítményt rá és javulni fog.Nem két nap alatt,hanem hónapokig fog tartani a kezelés,de megéri.

Sminkelsz?Nem kell hat kiló festék rád,de egy egyszerű szempillaspirál vagy szemcerka is szépen kiemeli a szemed.Mindig azt hangsúlyozd magadon amit szépnek látsz.Ha a szád tetszik tegyél rá pici szájfényt,ha éppen a szemöldököd akkor azt hangsúlyozd finoman ceruzával.

Pocak téren,ha tudsz majd jó megoldást,akkor írjál,mert nekem is van egy icipici:(

2009. dec. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!