Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Látszódó erek ellen van...

Látszódó erek ellen van valami megoldás?

Figyelt kérdés

"Meglehetősen" látszanak mindenhol az ereim (kar-láb), főleg a mellkasomon. Tényleg nagyon feltünő főleg, ha kivágottabb felsőt veszek fel vagy fürdőruhát.


[link]

[link]

[link]

[link]


Még csak 23 éves vagyok amúgy. Azt tudom a terhesség okozhat ilyet, de nem vagyok terhes, s már jó ideje ilyen.

Köszi előre is a segítséget!


2014. febr. 4. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:

A terhesség nem okoz ilyet. Nem lesz tőle mindenhol átlátszó a bőröd, csak a mellen jellemző, hogy megduzzadnak az erek. A lábon pedig a visszerek, de az nem ilyen.


Vékony a bőröd + nagyon vékony vagy. Ennyi.

Ha több zsír lenne a testeden, az talán jobban elfedné.

2014. febr. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen sajnos még nem találtam megoldást rá.
2014. febr. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen, ráadásul fehérebb a bőröm, így jobban látszik. Vékony bőr. nem nagyon lehet vele mit kezdeni. Mondjuk szerintem minket még mindig jobban zavar, mint azokat, akik látják, szóval ne érezd rosszul magad emiatt!
2014. febr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem a bőr hibája. Alacsony testzsírszázalék, nem sok izommal. Képek alapján amúgy sem vagy valami vastag :) (ne vedd sértésnek) ha majd hízol pár kilót, akkor nem fognak látszani.
2014. febr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
...hát hízni nagyon nem szeretnék, szóval akkor ilyen marad, s kénytelen leszek megszokni.
2014. febr. 7. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!