Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek hány minimum hány...

Szerintetek hány minimum hány éves korban, , megengedett" a hajfestés? És ha befestetem (szőkét szeretném intenzív vörösre) akkor milyen gyakran kellene újra festetnem? Mennyibe kerülne? (félhosszú hajam van)

Figyelt kérdés

2014. febr. 4. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Középiskola előtt nem engedném (~15). Akkor is csak akkor, ha megvan rá a saját pénze.


Minél nagyobb a különbség az eredeti és a festett haj között, annál gyakrabban kell festetni, ugyanakkor 6 hétnél gyakrabban nem ajánlott.


Na most 6 hét alatt a haj növekedésének gyorsaságától függően 1,5-4 centi lenövés is lehet. Gyönyörűen néz ki, nem mondom.


Attól függ, hogy te fested; fodrász festi; milyen festékkel festitek; kivel, hol festeted...

Általában 3-4 ezer + anyagköltségtől (ami lehet 600, de akár 4000 is) indulnak az árak.

2014. febr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Középiskolától már lehet szerintem. Bár az vöröset azért nem árt előtte jól átgondolni mert az kijönni csak lenövéssel fog teljesen, addig meg bármit festesz rá az vöröses marad.

Hogy mennyibe kerül az attól függ... pl én itthon festem magamnak mindig, professzionális fodrászkellékesnél vett festékkel, 900 ft így egy hajfestés. Fodrásznál jóval drágább.

De a vörös szín már 3-4 mosás után fakó lesz, nem árt újrafesteni.

2014. febr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Fodrásznál festetném, de nem szalonban, az nincs is a környéken. Csak 500 ft-ot kér egy hajvágásért, legyen az sima vagy lépcsőzetes.
2014. febr. 5. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!