Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfelvarrás help! Hogy...

Hajfelvarrás help! Hogy működik az egész?

Figyelt kérdés

Gondolkodom hajhosszabbításon, mivel a saját hajam irtó lassan nő, és egy bizonyos hosszúságnál nem is igazán akaródzik tovább nőni. Már néztem ki fodrászt, akiről sok jót hallottam, viszont úgy látom, ha a hajat is ott veszem meg, az iszonyatosan drága. :S Ezért arra gondoltam, megvenném apródon, vagy hasonló oldalon, és azt vinném magammal. De gondolom, egyénfüggő az egész: hány sort lehet bevarrni, milyen hosszúságút, gondolom befolyásolja a munkafolyamatot az hogy vékony szálú hajam van, rövid stb. Szóval ezt az egészet előzze meg egy konzultáció a fodrásszal, és utána vegyem meg a hajat, vagy ő "testre szabja"? Bocsi, ha idióta a kérdés, de azért feleslegesen nem akarom a hajat előre megvenni, és tényleg nem értek hozzá.:)

Egyéb tapasztalatokra is kíváncsi lennék ezzel kapcsolatban. Mennyire fájdalmas, mennyire roncsolja a hajat, milyen időközönként kell leszedetni és újra feltenni?

Köszi a normális válaszokat!



2014. febr. 7. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
2014. febr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megveheted a hajat, de nem ajánlom a Vateráról, sok ott a kamu. Sajnos a hajfelvarrás az olyan, hogy ha szépet szeretnèl, kell rá pénzt áldozni. Viszobt nem muszály európai hajat venned, jó az indiai haj is, bát rz attól függ, a te hajad milyen. A hordási idő kb 2 hónap. A lényeg az, hogy emberi haj legyen, és vigyázz rá, mert akkor sokáig tudod hordani. De szeruntem kipróbálhatnád a csatos póthajat is. Az olcsóbb, és akkor teszed fel, amikor akarod. Nézz kőrül az afroline.hu -n.
2014. febr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem volt mikrogyürüvel felrakott hajam is, és hajfelvarrással is.

hajat, azoktol vettem, akik fel is tették, ök vásárolják fel a magyar hajakat országszerte. 50 cm-es barna haj, mikrogyürüvel volt 58 ezer ft..mivel nem tudtam hozzájuk visszamenni (külföldön élek) itt helyben vettem fodrásztol -elvileg- brazil hajat....nagy átverés volt. gubancolodott, naponta 4szer kellett megfésülnöm, különben tök rasztás lett a hajam..mint utána kiderült, félig kevert haj volt, fele müanyag, fele normál haj... én azt mondom, vedd meg inkább a drágább magyar hajat (illetve europait), az haj marad 2-3 évig is. utána már ha ujra fel kell rakni az nem kerül egy örült összegbe. felrakásilag, nekem a varrás jött be, 3 honapig volt fent, a gyürüs verzio (ugy ahogyan a höillesztett is) baromira viszket..kb. 3 hétig aludni is alig tudsz annyira viszket. sokan mondják, hogy nem jo, mert kihullik a hajad, törik.

naná, 2-3 honapig nincs lehetösége annak a napi 60-150 szálnak kihullania..igy egyszer jön ki. nekem most nincs fent pothaj, 1 honapra szüneteltetem, de semmi baja a hajamnak, egészséges maradt alatta, és hát nött is rendesen.

2014. febr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:) Én mindenképp felvarrást szeretnék, mert a hőillesztésről és a mikrógyűrűsről is sok rosszat olvastam, csak nem tudom, hogy a vékony szálú hajamban mennyire lenne feltűnő.

Fú, akkor inkább spórolok még. Egyébként Apródon ezt a hajat néztem:

[link] Elvileg 50 cm-s európai haj (gyanúsan olcsón, 14 000 Ft-ért) De abban teljesen igazatok van, hogy nem érdemes az ilyesmit bizonytalan forrásból megvásárolni.

2014. febr. 8. 08:17
 5/8 anonim ***** válasza:

uh, szerintem ne vedd..az már tényleg gyanusan olcso. ismerös megcsináltatta..majd levette..mert idegesitett és rájött a rövid hajat szereti, pedig neki nagyon szép, ukrán, szöke haja van..vagyis azt vett. :D

nem fog látszodni, nekem is vékonyszálu a hajam, állig ér. :)

2014. febr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretném én is így megjárni.:/ Akkor inkább gyűjtök még, mivel egyértelműen mindenki ezt javasolja.:) Viszont én fazonra olyasmire gondoltam, ami az arcnál meg van tépve, ez lehetne a saját hajamból, és a többi hosszú. Ez így nem tudom mennyire érthető.:D Szóval valami ilyesmi: [link] Értelemszerűen hátul is átmenetes lenne, és így talán nem válik annyira külön az eredeti a póthajtól... Vagyis én így gondolom, de lehet tévedek... :D
2014. febr. 8. 11:11
 7/8 A kérdező kommentje:
Szóval úgy értem nem lenne ott "megtörve" mert a fedőhaj rálógna a póthajra.
2014. febr. 8. 11:13
 8/8 anonim ***** válasza:
áh, nem lesz megtörve. azt nagyon szépen összetudják vágni, illetve csak kicsit igazitanak rajta. ne aggodj ezen. nekem is ilyen volt, átmenetes. senki nem mondta volna meg, h nem az én hajam :D
2014. febr. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!