Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hatásos szemránckrém...

Milyen hatásos szemránckrém van, ami tényleg működik?

Figyelt kérdés
Nem várok csodát tőle, de amiket eddig próbáltam, egyúttal banánturmixot is tehettem volna fel. Tehát használt már valaki olyat, ami valóban csökkentette a ráncok mélységét?
2014. febr. 10. 22:39
 1/5 anonim válasza:
Artistry, nem olcsó, de eredményes. ha megmondod hány éves vagy és a bőrtípusod akkor lehet konkrét terméket választani.
2014. febr. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok, de máris látszik mindkét szemem alatt 1 lég mélyen futó ránc, ami meglehetősen zavar, mivel a korrektor hajlamos megülni benne. És te ezt a krémet tapasztalat alapján ajánlod, vagy csak hallottál róla, hogy jó?
2014. febr. 10. 22:52
 3/5 A kérdező kommentje:
elég*
2014. febr. 10. 22:52
 4/5 anonim válasza:
Gyógyszertári cremor aquosus.Próbáld ki,nálunk vény nélkül kapható és olcsó.Viszont egyik városban például azt mondták hogy orvossal kell feliratni,ott nem adták ki.
2014. ápr. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És te ezt honnan tudod, milyen forrásból, hogy tényleg hatásos?
2014. ápr. 10. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!