Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ősz lett a hajam a szombati...

Bella12342 kérdése:

Ősz lett a hajam a szombati festés után, pedig szőkét akartam. És ma befestettük sötét szőkére, és sötétbarna lett. Nemtudom mi tévő legyek. Hogy lehetnek megint szőke, úgy, hogy nem károsítom nagyon a hajam?

Figyelt kérdés
Eredetileg aranyszőke volt a hajam, csak én addig idegesítettem anyumat,hogy bele nem egyezett. Már nagyon megbántam. Vagy tegyek szőke melírt a hajamba? Remélem tudtok valami tanácsot adni, mert nagyon csúnyán nézek ki. Küldok privátba képet, hogy megmondjátok ti mit tennétek a helyembe és, hogy tényleg nagyon csúnya e..
2014. febr. 10. 22:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Bele nem egyezett a vilgos szőkére* Elnézést teleefonról vagyok, és már annyiszor átjavitottam a szöveget,mert mindig túl hosszú volt. -.- Amùgy 17éves vagyok.
2014. febr. 10. 22:46
 2/6 anonim ***** válasza:
Fodrász.
2014. febr. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, de mit csináljon vele ?:(
2014. febr. 10. 23:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyilván le fogja szívni és arra festi rá a festéket.
2014. febr. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó ötlet a fodrász mert tényleg csak leszívja és világosabbra festi a hajad, mást nem nagyon tud csinálni. De ez sokat árt a hajnak. Inkább otthon c-vitaminos világosítást próbáld ki és utána fessed be rendesen.
2014. febr. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A fodrászok is használnak szinleszedőt, ami nem szőkitőpor. Nem kell megijedni a leszivatástól, az nem mumus. Persze szakember tudja, hogy kell.

Ha jól értem, aranyszőke hajat akartál más szőkére festeni, és nagyon szükre lett? Ekkor kellett volna leszedni a szint ahelyett hogy még egy réteget kensz rá.

2014. febr. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!