Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most voltam fodrásznál és...

Most voltam fodrásznál és szilikonos samponnal mosta meg a hajam közben én már fél éve szilikonmentessel mosom. Most akkor visszakerült ez a bevonat?

Figyelt kérdés
Mindig a lehető legkíméletesebben bontom le a hajam de most tepte rendesen. Nagyon meg vagyok ijedve ráadásul tök forró volt a hajszáríto.:( valami pakolással lehet rajta segiteni? Amugy növesztem.

2014. febr. 13. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elvittem volna a saját samponomat. A hajtépés és forró levegős hajszáritás megint csak olyan, amiért szólni kellett volna. Azért ne ess kétségbe, egy alkalom nem tett benne kárt. Ha mégis aggódsz, lehet venni tisztitósampont, ami leszedi a szilikonmaradványokat.
2014. febr. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jézusom de buta vagy
2014. febr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszönöm.

Második: bocs hogy aggódom a hajamért, nem tudom milyen indíttatásból hánytad ide nekem ezt a mondatot mindenesetre hidegen hagy...

2014. febr. 14. 17:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg egy hajmosástól nem maradt rajta annyi szilikon, hogy ne tudd leszedni a következő szilikonmentes samponoddal, sőtt talán semmi nem is maradt, illetve egy hajszárítás meg sem kottyan a hajadnak. A szilikon nem valami lekaraprhatatlan méreganyag, védőrétegete ad a hajnak, hogyan fel lehet vinni úgy le is szedni, nekem pl pár heti hajmosás alatt lejött a szilikon pedig kicsi korom óta olyan samponnal mostam. Rögtön észrevettem , mert a hajam vékony volt és száraz, kezelhetetleb. Azért tértem át szilikonmentesre mert szerettem volna ha hamarabb nőne a hajam, namármost tényleg hamarabb nőtt, mert nem zárta el a szilikon a fejbőrt viszont a hajam többi részének kifejezetten kelett a szilikon mert nagyon vékonyszálú. Bármilyen zsilikonos balzsammal kentem is a hajvégeimet, bármennyit hagytam rajta, a zsilikonmentes sampon mindet leszedte a következő hajmosásnál. Mikor visszatértem full szilikonos ápolásra is kelett fél hónap mire megint visszaszerezte a hajam azt a szilikonréteget. Bocsi hogy ilyen hosszú lett, csak lásd, hogy nem lehet olyan könnyen visszavinni azt a réteget rá mint hinnék egyesek.
2014. aug. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!