Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet tenni a szem alatti...

Mit lehet tenni a szem alatti sötét karikák ellen?

Figyelt kérdés
2006. nov. 17. 10:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

Egy szépségápolási magazinban olvastam, hogy a szemek alatti sötét karikákat okozhatja a szem alatt érzékeny bőrterület rossz vérellátása is. Sajnos én is küzdök néha ezzel a problémával, de ezek a praktikák nekem beváltak, remélem, neked is működni fognak:


- Elegendő, zavartalan alvás.

- Gyengéd szemtorna (a bőrterület NAGYON FINOM mozdulatokkal történő masszírozása; szemhéjat bentről kifelé, a szem alatt kintről befelé haladva).

- Tápláló krém használata.

- SOK folyadék.

- Szemtorna (a szemedet ötször egymás után szorosan becsukod, utána kinyitod és ellazítod).


A vitaminhiány esetén vagy ha felmerül benned, hogy esetleg szervi bajod lehet, nem árt, ha felkeresel egy megbízható orvost. A fáradtság kiderítése érdekében nem árt, ha egy vérképet mindenképpen csináltatsz, ez sok mindenre válasz lehet.

2006. nov. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos ez lehet öröklött hajlam is a fehérbőrűeknél.
2006. nov. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Vichy Oligo 25 yeux, én ezt használom. Stift forma, csak 1-1 húzás a szem alá és kész. Nem olyan drága, sokáig elég. A korrektort is helyettesíti.
2006. nov. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
92%
Én nem vagyon egyáltalán fehér bőrű, sőt.És amióta csak az eszem tudom, mindig fekete karikák éktelenkedtek a mai napig a szemeim alatt. A korrektorok használata tapasztalatból mondom, hogy hülyeség. Egyrészt szárítja a szem alatti vékonyka kis bőrt, másrészről pedig ugyanúgy látszik alatta a feketeség. Max. egy leheletnyit halványít. Mostanában sokat hallom és olvasom hogy használják az aranyér kenőcsöt a szem alá fekete karikákra. Csak szembe ne kerüljön!! Van esetleg ezzel kapcsolatban tapasztalata valakinek?
2007. márc. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
93%
Szerintem vagy korrektorral tüntesd el avgy pedig főzz egy kamillateát hagyd benne a filtert 10 percig utána 2 vattalapocskát áztass be és tedd a szemedre 10-15 percre. Nem csak nyugtató hatású,de a karikákra is megoldás
2008. jún. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
Nem régen találták ki a Garnier Nutritionist karikák vagy táskák elleni golyós bőrápolót.Vagy csak többet kell aludnod, esetleg ne stresszelj!
2009. febr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
82%
Tudja valaki hol lehet kapni Garnier Nutrition golyós szemkörnyékápolót?
2009. márc. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%

Drogériákban pl.:Rossmann

dm

Vagy szuper/hiper marketingekben: Tesco

Interspar

stb...

2009. dec. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
nekem eddig nem latszott ennyire erossen mostmar nagyon feltuno mintha bevertek volna:(...amugy kamillat ne tegyetek ra mert a kamilla mindenre jo csak szemre nem ...ezt az orvos mondta...
2010. jan. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
2010. szept. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!