Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a pattanások ellen?

Mit tegyek a pattanások ellen?

Figyelt kérdés
Már mindent (?) kipróbáltam de nem nagyon használ...:/

2014. febr. 17. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is sokmindennel kentem már, de ezek a boltban kapható kencék semmire sem voltak jó, csak egy arcmosáshoz maximum. Gondolom bőrgyógyásznál is voltál már, ha nem akkor mindenképp. Nekem mondták a Belara-t, (fogamzásgátló) de mivel még nem vagyok 15, ezért nem írták fel. Pontosabban a bőrgyógyász mondta, hogy az helyretenne. Ja, és próbáld ki, minden nap az élesztős maszkot! Kis tejet összekeversz élesztővel, hogy kenhető legyen, de ne folyjon! Rajtahagyod, egy fél óráig, de előbb is leszedheted. Elég büdös, ezért ne reggel csináld. Én mindennap csinálom és összehúzódtak tőle a pattanások.:)
2014. febr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
a fentebbi maszkot tej helyett mézzel is kipróbálhatod, az még táplálja is a bőröd. illetve olvastam aspirines maszkról, bár kipróbálni még nem volt szerencsém, de elvileg hatásos. illetve rendszeresen tisztítsd, radírozd, hidratáld, plusz ha nagyon zsíros, akkor egy kis hintőport is rakhatsz rá estére ^^
2014. febr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2014. febr. 27. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!