Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » La Riche Directions hajszínező...

La Riche Directions hajszínezőt mivel lehet a leggyorsabban és leghatékonyabban eltávolítani? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Türkizkék hajat szerettem volna, de nem szőkítettem ki előtte, mert alapból is világos hajam van (vörös). Azt hittem, hogy elég jól fed a festék, hát sötétzöld lett a végeredmény. Még régebben hallottam, hogy a head&shoulders sampon nagyon intenzíven kiszívja a festett hajat. Először a máskor is használt samponnal mostam meg többször a hajamat, majd vettem head&shoulders-t, és azzal is 2-3 alkalommal megmostam, nos, az eredmény egy olyan ronda szín lett, amilyet még életemben nem láttam. Segítség, fonos lenne!

2014. febr. 22. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Wu2de sokára lesz eredeti színe a hajadnak. Esetleg keress rá a c vitaminos pakolásra.
2014. febr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
C vitamin port keverj samponba és tedd a hajadra 1 órára. Akár többször is ismételheted egy nap ha kell.
2014. febr. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!