Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi alapján válasszak hajfestéket?

Mi alapján válasszak hajfestéket?

Figyelt kérdés

Még sosem festettem be a hajam, ami egyébként egészséges, derékig érő középbarna, sok vöröses pigmenttel. Szeretném befesteni, de nem túl drasztikusan, talán egy árnyalattal világosabbra, de mindenhol azt olvasom, hogy a legtöbb barna festéktől sötétebb lesz a haj.

Mi alapján válasszak festéket, hogy ezzel megegyező színű, vagy picivel világosabb legyen az eredmény?



2014. febr. 24. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
én 7-es árnyalattal festettem be egyszer és pont annyival lett világosabb mint amilyet szeretnél. ez egy nem túl világos szőke. attól világosabb leszel. rendes világosbarnával nem érdemes próbálkozni, mert ha sokáig van fent akkor szinte fekete lesz
2014. febr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem festeném be, mert akkor állandóan festetni kell majd, vagy lenöveszted, de az elég sok idő ilyen hosszú hajnál :)
2014. febr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Otthon semmiképp ne próbálkozz ilyennel, csak elrontanád. A szőke hajfesték képes világosítani, erősebb oxival. De előre nem látható eredményt ad, lehet hogy vörös lennél tőle, foltos, felemás. Barna hajfestéktől csak sötétebb lenne a hajad, azzal semmiképp ne próbálkozz.
2014. febr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!