Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék használni ricinus...

Szeretnék használni ricinus olajat de félek hogy hullani fog tőle a hajam. Mit csináljak? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam már (írták mások), hogy elkezdett hullani tőle a hajuk.

Ezt szeretném elkerülni.

Vegyek először keveset és próbáljam ki úgy?

Kócolódik tőle a haj?


A válaszokat előre is köszi.



2014. febr. 25. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

a titok annyi, hogy keverni kell más olajjal pl: kókusz, olíva a legjobb de én használtam már étolajjal is. utána pedig alaposan ki kell mosni a hajból. érdemes egy kicsit még rámelegíteni, hogy könnyebben kenhető legyen.


nekem szép és puha lesz mindig a ricinustól a hajam. 1 szál se hullott ki tőle.

2014. febr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A titok akkor kudarcba fulladt nálam. Én mindig kevertem más olajjal (étolajjal, olívaolajjal, kókuszolajjal, mandulaolajjal) és mindig egy rakat hajam kijött.


Szerintem az a fontos, hogy ne órákon át hagyd rajta! Minél kevesebb időt van fent, annál kevesebb hajad jön ki.

2014. febr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Mindenféle olaj hajhullást okoz, mivel NEM szabad a fejbőrre kenni, ezek hajra valók csak. De ricinus helyett kókuszolajat használj inkább, az még ér is valamit és nem büdös mint a ricinus.
2014. febr. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#2 : csak akkor nem feltétlen ér valamit!

mandula olajat hol szereztél be??

2014. febr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok. De ér! Évekig úgy használtam, hogy 30-60 percet volt fent és sokkal szebbé tette a hajam.

Gyógynövényboltban vettem, de láttam már a Rossmannban és a Tescoban is.

2014. febr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. én mindig egy élszakát hagyom rajta, ami kb 7 órát jelent. 1 szál hajam se hullott ki. de biztos másképp reagál rá mindenki.
2014. febr. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem lehet megmondani, hogy a te hajadnak milyen oljaos pakolás jó. Nekem pl a ricinustol nagyon száraz lett a hajam, a kokusz olajnak semmi hatását nem éreztem. Amugy miért szeretnéd kiprobálni? Hajnovesztés céljából?
2014. márc. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
száraz hajvégekre és hajnövesztés céljából
2014. márc. 10. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!