Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha csak egy alkalommal volt...

Ha csak egy alkalommal volt feketére festve a hajam, könyebben kikopik? ColourB4 ilyen esetben használna?

Figyelt kérdés
Előtte barna volt, szeretném visszakapni. Írták mások más kérdéseknél, hogy a feketét nehezen szedi ki a ColourB4, így nagyobb esélyem van? Feleslegesen nem szeretnék kiadni érte annyi pénzt. Esetleg más módszer, amitől kopik? :(
2014. febr. 26. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, az igaz, hogy annál könnyebb megszabadulni a festéktől, minél kevesebb rétegben van a hajon, és minél közelebb van egymástól a két vegyszeres tevékenység.

Sajnos semmi nem garantálja, hogy sikerülni fog, mert vannak olyan hajfestékek, amiket kirobbantani sem lehet a hajból. Egyébként ennél hajkimélőbb módszert nem tudok ajánlani, mint az ilyen szinleszedők.

2014. febr. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Megvettem délután, és Palette kékesfeketéből másfél óra alatt középbarna lettem. Kicsit világosabb is, mint kellene, úgyhogy egy festés majd még kell neki, de nagyon elégedett vagyok, úgyhogy tudom ajánlani hasonló helyzetben ezt a terméket bárkinek, bevált. <3

2014. febr. 26. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!