Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek az Alverde...

Mi a véleményetek az Alverde dezodorokról, alapozókról, és testápolóktól?

Figyelt kérdés
Főként a dezodor érdekelne hogy valóban gátolja-e az izzadást, és az alapozók fedése hogy melyik fajta vált be a legjobban. Ha esetleg tudtok más márkájú jól bevált naturkozmetikumokat azokat is szivesen várom! :)

2014. febr. 27. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Én azt az alapozóját használom, amiből csak 1 szín van. Asszem 3-in 1-es talán. Nem sok fedése van, de szép, egyenletes arcbőröm lesz tőle.
2014. febr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én a dezodorokról tudok véleményt írni. Mármint használtam már ettől a márkától másat is (samponok, balzsamok, szappanok, pirosító - csak a szappanok váltak be). A deóik nem gátolják meg az izzadást, mert alumínium mentesek, így csak dezodorálnak/szagtalanítanak. Bár igazából a szagtalanításban sem remekelnek, ráadásul a golyós deók erősen megfogják a ruhákat. Spray változatúak nem hagynak nyomot, viszont szintén nem túl hatékonyak és erősen alkoholosak (ugye tartósítani kell valahogy a termékeket). Nekem személy szerint egyik deójuk sem használt. Sokan egyébként szódabikarbónával javítják fel őket, de ilyen téren meg már egyszerűbb csak, azaz magában szódabikarbónát használni. Azt hiszem a Dr.Organic dezodorai sokaknak beváltak - szintén natúr cucc.
2014. febr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én csak az alapozókról tudok véleményt írni. Minimális a fedésük, de legalább nagyon természetesnek hatnak. Viszont nagyobb bőrhibák elfedésére alkalmatlanok.
2014. febr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat, azt hiszem dezodort biztos nem fogok venni :) az alapozón pedig elgondolkozok még :)

2. válaszoló: Dr.Organic termékeket milyen üzletben tudok beszerezni? :)

2014. febr. 27. 22:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Alapozót nem próbáltam tőlük (nem is fogok, ahogy tesztereket elnéztem, mert mind olyan, mintha tiszta zsír lenne). A dezodorok semmit sem használnak se a szagok, se izzadás ellen. A testvajak viszont nagyon jók, a makadámdiósat használtam, nagyon bevált.
2014. febr. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Alapozók: zsírosak, gyenge fedésűek, pattanásokat okoznak, denaturált alkohol van bennük (=szárítanak)

Testápolók: nem rosszak, de a baleásak sokkal jobbak, nincs bennük annyi alkohol, mint az alverdében.

Dezodorok: nem rosszak, de én melegebb időben alusat használok, télen meg nagyjából mindegy, hogy felkenem-e ezt vagy sem:D

2014. febr. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok: Bár én nem vagyok magyarországi, de ha jól tudom (a krémmánia alapján)a dr. Organic a Müllerben vagy bioboltokban kapható.

[link]

2014. febr. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem az alverde termémek közül max a testvajakat fogom kiprobálni :D A Dr. Organic termékeknek pedig utána nézek :) Köszi mindenkinek!
2014. febr. 28. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!