Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkités után fáj és viszket...

Szőkités után fáj és viszket a fejbőröm, nem pattanások de valami gumók lettek a fejbőrömön, mit csináljak:?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz.
2009. dec. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nagyon erős volt a fejbőrödnek az ox.(feltételezem 12-es vt), megégette a fejbőröd. El fog múlni, de máskor gyengébbel csináljátok (9-essel pl). Én is jártam már így, csak nem ilyen vészesen.
2009. dec. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

3assal lett csinálva és ennek már vagy 2 hete.

Már most mulik de még mindig nagyon viszket, ma vettem rá varga hajcseppet, a gyogynövény tuti jó rá, nem?

2009. dec. 12. 22:26
 4/4 anonim ***** válasza:

De gondolom nem festékkel,hanem szőkítőporral csináltad ugye?Azzal nagyon vigyázni kell nem szabad sokáig rajta hagyni,mert elintézi a fejbőrt.

A másik lehetőség még,hogy alleriás lehetsz a festékre.Ezt úgy tudod ellenőrizni,hogy kensz egy kicsit a csuklódra,ha ugyanúgy bepirosodik ég viszket,esetleg felpuklisodik,kerüld azt a festéket el.

2009. dec. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!