Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kicsi a fenekem túl sokat...

Horváth Alexa Barbi kérdése:

Kicsi a fenekem túl sokat fogytam mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik szerelmes vagyok belé és már jártunk is 3 hónapot:) Tetszett neki a mosolyom,AZ ALAKOM,az arcom:) De eléggé lefogytam..:/ nem vagyok túl vékony de pici a fenekem és semmi formája:'c azzal a lendülettem ahogy lefogytam a fiu dobott mondvan hogy tulságosan lefogytam és undorodik tőlem!!:'c Jó pár pofont kapott is!... De akkor is zavar! Mi van ha senkinek sem fogok tetszeni soha????:c mit csináljak. ???

2014. márc. 7. 07:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Eddz rá!
2014. márc. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Gondolkozz mielőtt esztelen fogyásba kezdesz. Vagy ha nem fogyókúráztál figyelj oda arra hogy normálisan egyél és mozogj is mellé. Feneket növelni kis tömegnöveléssel lehetne aztán utána rászálkásítani hogy mégse hájas legyél.
2014. márc. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Alexa Barbika talán 12-13 évesen (mint ahogy az egyik előző kérdésedből kiderült), NEM azzal kellene foglalkozni, hogy a meztelen seggedet akard mutogatni, mert ha így folytatod, akkor mire kettőt pislogsz, már a műtőasztalon találod magad (abortusz).
2014. márc. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eltéveztetted a ház szamot, ugyan is nagykorú vagyok már. Az élet koromat nem szivesen írnám le. Mellesleg azért mert megkérdeztem mit gondoltok a 12-13 éves lányokról akik..stb. Az nem azt jelenti, hogy én is 12-13 éves lennék. Nem állok le veszekni veled, illetve nem is nagyon alacsonyodok le a te szintedre. :) Ha te így folytatod 2 pislantasz egy két pofont elkapsz!:*
2014. máj. 21. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!