Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a pattanások...

Patricii kérdése:

Mit csináljak a pattanások ellen, mert már utcára is szégyenlek kimenni?!

Figyelt kérdés
15 éves lettem múlt honapban és már annyira szégyenlem az arcomat, hogy még utcára is szégyenlek kimenni. Mit használjak, mert már annyi mindent probáltam és nem használt semmi. Kérlek segitsetek és irjátok le saát tapasztalaitokat :)

2014. márc. 11. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
kozmetikushoz menj el arckezelésre, de jól válasz kozmetikust, mert el lehet rontani. ha nagyon pattis vagy több kezelés is kell, havonta ismételd meg. lehetséges még lézeres kezelés is, és naponta tisztogasd tonikkal, radírral.
2014. márc. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nkm az Aknesol segitett:)
2014. márc. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A pattanásoknak több oka is lehet, ugye most hormonális változáson esel át emiatt kialakulhat. Lehet belső szervi eredete, ilyenkor a kozmetikus nem fog kezelni, mert nem teheti, elküld bőrgyógyászhoz és gyógyszeres kezelést kapsz, de ez csak a legvégső eset. Menj el kozmetikushoz és ő meg fogja állapítani a bőrtípusod és a kezelésedet megkezdeni, ha meglehet :)
2014. márc. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj bőrgyógyászhoz.
2014. márc. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. Akneroxid 10 krém (recept nélküli)-kb 2000forint

2. Garnier Pure cinkes arclemosó-kb 1500forint

3. Ne vagy csak nagyon kis mértékben fogyassz tejet és joghurtot, tejes vagy tejszínes ételeket.

4. Sminkeléshez: Vichy Dermablend alapozó-4500forint

5. Ha a hátad, mellkasod is pattanásos: Dermafil arcszesszel töröld át napi 3x legalább 2 hétig.-kb 1000forint

6. Image Skincare alma őssejtes kezelés- kb 25.000ft/alkalom


Nekem ezek mind nagyon beváltak, már elmúltam 20 de még mindig ezeket használom megelőzés céljából. Sajnos én is végig szenvedtem a kamasz éveimet, későn találtam rá a fenti termékekre és módszerekre. Remélem segít, próbáld ki őket!

2014. márc. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!