Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb tonik, amit...

Melyik a legjobb tonik, amit a drogériákban árulnak?

Figyelt kérdés

Én az arcomat reggel és este levendulás szappannal mosom le utána méhpempős krémmel kenem

de gondoltam hogy mi lenne ha a szappanozás és krémezés közé a tonikot is beiktatnám.(20 vagyok)

Ti milyen tonikot használtok?


2009. dec. 14. 17:56
 1/4 A kérdező kommentje:

melyik a jobb az alkoholmentes vagy az alkoholos?

mindennapos használatra kéne

2009. dec. 14. 17:59
 2/4 anonim ***** válasza:

én Aknesolt használok,a gyógyszertárba vettem (recept nélkül kapható)

nagyon jó! annyira rendbe hozta a bőröm h már elég hetente 1szer-2szer használnom :)

2009. dec. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de az aknesol pattanásokra van! és gondolom alkoholos ,nem akarom hogy kiszárítsa a bőrömet.
2009. dec. 14. 18:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Alkoholosat SOHA! Nagyon szárít! Egyébként jobban járnál arctisztító tejjel. Ugyanazt a hatást érheted el vele, mint a tonikkal, csak sokkal kíméletesebben tisztít! Egyébként a leírtak alapján ez is fölösleges, de ha ragaszkodsz hozzá, akkor már inkább tejet!
2009. dec. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!