Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim tájékon leborotváltam...

Intim tájékon leborotváltam (mert zavart), de viszket/szúr. Meg fogom szokni?

Figyelt kérdés
Eddig 3x borotváltam le 'ott' és kicsit szúr/viszket. Nem állandóan, csak néha ha úgy ülök/biciklin pl. Meg fogom szokni vagy halott ügy és ez mindig ilyen lesz? Van rá valami megoldás, pl ha kamillás krémmel kenem borotválás után akkor kevésbé lesz ilyen érzés vagy valami?

2014. márc. 13. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
A borotvát felejtsd el és gyantát használj. Nem lehet megszokni, ez tapasztalat.
2014. márc. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
55%
Nekem most nőgyógyászati műtét miatt borotválták le egy hete, azóta úgy szúr hogy megpusztulok. Én nem tudnám megszokni.
2014. márc. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Borotválás után mindig szúrni fog, inkább gyantáztass.
2014. márc. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán megszokod egy idő után, tapasztalat.
2014. márc. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hintőporozd be. De amúgy nekem már nem tűnik fel,hogy vizsket :D
2014. márc. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom a hintőport, ha nagyon nem szokom meg akkor meg váltok gyantára vagy valami..
2014. márc. 16. 14:16
 7/7 anonim ***** válasza:
A hintőpor arra jó, hogy ne pattogj ki.. ha borotválod, mindig viszketni fog ha vissza nő, nem tehetsz ellene semmit.
2014. márc. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!