Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok mondani olyan hajszín...

Tudnátok mondani olyan hajszínezőt ami nem lenő hanem kikopik?

Figyelt kérdés

2014. márc. 18. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
elséve
2014. márc. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
pontosan mi a neve? Casting Crème Gloss-t próbáltam már de az lenő
2014. márc. 18. 11:46
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Palette Color Shampoo.

A nevében is benne van, h színező sampon.

Elvileg 24 hajmosásig tart, de a végén nyilván nem olyan élénk a színe. 800 Ft körül van. De az a 24 mosás heti 2 mosással számolva 3 hónap, egy tartós, márkás festék is megkopik 3 hónap alatt.

Százasboltban is vannak színező samponok kis műanyag csomagolásban, nem dobozban. Ezek 300 ft körül vannak. Egyszer vettem 2 csomaggal, mert egy nem elég a hajamra. Világosbarna hajra padlizsán színűt vettem, hát semmi nem látszott a színből, csak mintha simán hajat mostam volna.

2014. márc. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
A Color Shampoot nehogy kipróbáld, mert nem kikopik hanem lenő! Legalább annyira tartós, mint egy festék.
2014. márc. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

la rich's direction

manic panic

jean's color

2014. márc. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Én már többször használtam a Palette Color Shampoo-t.

Hülyeség, hogy lenő.

Igenis kikopik.

Közepes barna hajam van, általában tavasszal jön rám, hogy változtatnék, de festeni nem akarok, egy padlizsán színűvel szoktam beszínezni a hajam, nyár elejére már újra barna.

2014. márc. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért írtam, mert nekem sose kopik ki. Sok félét használtam és az itteni vélemények alapján is írtam.
2014. márc. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ami oxival (színelőhívóval) működik az nem kopik ki teljesen soha, mivel az oxi miatt a haj belsejébe jut a szín. Szóval olyat keress amihez nem kell oxi. Pl Directions, Manic Panic meg hasonlók. Ezek csak kívülről színezik a hajat.
2014. márc. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És ilyenek hol kaphatok? Gondolom Rossmannba nincs
2014. márc. 20. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!