Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levágattam a hajam rövidre,...

Levágattam a hajam rövidre, de a barátomnak nagyon nem tetszik. Miért nem tudja elfogadni, hogy rövid hajú akarok lenni?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyok együtt a barátommal. Én már régebben terveztem, hogy levágatom a hosszú hajam rövidre. A barátom most egy hétig külföldön volt és én nem beszéltem meg vele, hogy pontosan milyenre vágatom a hajamat. Ő azt mondta, hogy ne legyen túl rövid. Én viszont mindenképp egy rövidebb fazont akartam ezért jó rövid hajú lettem. A barátom egy kicsit összeveszett velem, amikor hazajött, mert "nem ezt beszéltük meg". Én mondtam neki, hogy semmiképp nem fogom visszanöveszteni és rendszeresen vágatni fogom, sőt egy kicsit rövidebb és fiúsabb fazont is ki akarok próbálni.

Miért nem tudja elfogadni, hogy én nem akarok hosszabb hajat?



2014. márc. 18. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ő fiúsabbnak lát így téged,és ez zavarja... Persze lehetne megértőbb, mégis csak rólad van szó, nem döntheti el hogy nézz ki. De én figyelembe venném azt hogy ő mit gondol, ha már veszekedik is miatta, akkor talán nem olyan apró dolog mint hiszed.. legalábbis neki nem olyan mellékes
2014. márc. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb pasinak a hosszú haj tetszik, az a klasszik, nőies frizura. Gondold magad egyébként a helyébe: tegyük fel, hogy neked nagyon nem tetszik a karika ajakpiercing pasiknál, ő meg a beleegyezésed nélkül megcsináltatja. Te hogy reagálnál? Tényleg illene figyelembe venni a másik véleményét, végül is neki akar tetszeni az ember:)
2014. márc. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

hát igazából nekem se esne jól, ha elmennék külföldre, majd minden megbeszélés nélkül nagyon rövidre (drasztikusan) levágatod a hajad.

friss még a kapcsolatotok, hosszú hajjal ismert meg, úgy tetszel neki, hát nem is tudom... én sem örülnék a helyében.

2014. márc. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Annyiból lehet igaza van hogy "nem ezt beszéltétek meg". De istenem eddig a legtöbb ember haja visszanőtt. Szóval köthetnétek kompromisszumot mondjuk ez középhosszú hajjal. Te meg az alatt a pár hónap alatt míg megnő kicsit újra kiélvezheted a rövid hajad, vagy lehet közben megszokja a barátod is és nem lesz "idegen" neki és még lehet meg is tetszik neki.

Az én barátom annak idején mikor rövid hajam volt azt mondta hogy úgy is tetszettem neki pedig ő utálja a rövid hajat. Szóval szerintem ne essetek egymásnak emiatt, ha meg emiatt el hagy akkor jobb is hogy most lelép.

23/L

2014. márc. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

A te hajad, te döntöd el, hogy milyen legyen. Szerintem nem kell ehhez a barátod engedélye, főleg ha azt nézzük, hogy 4 hónap nem valami sok.

Nekem pl. volt nagyon hosszú, combközépig érő hajam amit hirtelen levágattam állig érőre. Közöltem hogy le fogom vágatni mert már nehéz, unom és a hajnak is szüksége van egy kis könnyebbségre. Nem kértem rá engedélyt, a saját hajamat hadd hordjam már úgy, ahogy nekem jó. Most 4 év rövid haj után újra nő, mert én úgy akarom. Jól nézne ki ha a barátom beleszólna a hajviseletembe és ugyanolyan abszurd lenne ha én szólnék bele az övébe.

Az más, ha a véleményét kérik ki egymásnak de összeveszni miatta enyhén túlzás. Majd megszokja a srác, lehet hogy most furcsa neki de eltelik egy kis idő és teljesen természetessé válik az új frizura. Hiszen nekünk magunknak is fura először egy drasztikusabb váltás. Ha az zavarja leginkább, hogy a távollétében vágattad le, amit lehet úgy értelmezett hogy esetleg nem akartad hogy tudja, nehogy ellent mondjon, akkor mondd meg neki nyugodtan, hogy már régen tervezted és akkor is levágattad volna a hajad x-edikén ha ő épp nincs külföldön.

2014. márc. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
mert úgy tetszettél neki,úgy kívánt,úgy voltál nekiszép,így meg szépen semlegessé válsz neki,esetleg elveszted a szexuális vonzerődet,és egyszerűen nem akar majd tőled semmit.ennyi.átmegy a dolog barátságba,aztán lelép egy szép napon olyannal ,akit nem csak szeret,hanem kíván is.
2014. márc. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
A 6-osnak igaza van. Én is ki lennék akadva. Nem tetszenek a rövid hajú nők/lányok, nem nőies. Ráadásul még fiúsabbat akarsz? Ne haragudj, de teljesen megértem őt. És te miért nem tudod elfogadni, hogy neki így nem tetszik?
2014. márc. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátnőm is levágatta a hosszú haját. Azt mondta, hogy megunta már a hosszú hajat és rövidebbet szeretne. Én megkérdeztem Tőle, hogy mégis milyen rövidre gondolt. Ő azt mondta, hogy nagyon éles váltást szeretne és ezért egy nagyon rövid fiús frizurára gondolt. Ennek lassan már egy éve. Azóta volt már még rövidebb haja is. Jelenleg is rövid frizurája van, ami hátul nagyon fel van nyírva. Nekem tetszik! Hosszút Ő sem akar többet.

Én nem voltam ellene a váltásnak, mert nem a haja miatt szeretem Őt. Aki a hajhossz miatt összeveszik a barátnőjével, szerintem az nem szereti igazán.

2014. márc. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
81%
Őszintén remélem, a párod - ha még együtt vagytok - azóta olyan nagyapós bajszot növesztett, meg retro kardigánokat hord sztk-szemüveggel. Csak hogy érezd a lényeget... XD
2019. dec. 4. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
XDD
2022. júl. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!