Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel lehetne elérni azt,...

Mivel lehetne elérni azt, hogy fehér maradjon a bőröm nyáron is?

Figyelt kérdés
Valamiért nem szeretem ha barna a bőrőm, van valami krém vagy akármi(ami arcra is jó) amitől nem barnulok le?

2014. márc. 22. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen krém! Sajnos bármit kensz magadra így is,úgy is lebarnulsz!
2014. márc. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ne menj ki a napra
2014. márc. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Már hogy ne lenne krém! Úgy hívják (gyengébbek kedvéért), hogy: fényvédő, naptej.

Ha elég magas faktorszámút választasz (pl.: 50-est) és megfelelő időközönként újrakened (nem csak ha strandon vagy, hanem MINDIG, egy kis sétára is), plusz a ruházatoddal is véded magad, akkor még egy árnyalatnyit se fogsz barnulni.

2014. márc. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Így igaz, bár ha egész nap a strandon vagy egy minimális színed azért lesz. Ha a déli órákban nem strandolsz és amúgy használod a legmagasabb faktorú naptejet, akkor fehér maradsz. Egyébként én se szeretem ha meglátszik a fürdőruha nyoma.
2014. márc. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%

Azért a fehérbőr mániád ne menjen az egészséged rovására.

Két hónap alatt újra kifakulsz, de egy kevés napozás nem árt, kell a D vitamin.

2014. márc. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont hogy a fehér bőr az egészséges, a D-vitamin szükségletet pedig minimális barnulás nélkül is meg lehet oldani, ugyanis pár perc fényvédő nélküli napon tartózkodás is elég hozzá naponta.
2014. márc. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Naptejre, fényvédőre én is gondoltam, csak pont itt olvastam hogy attól még lebarnul a bőr csak a káros sugarak ellen véd,éppen ezért tettem fel a kérdést. Annyira nem fontos hogy az egészségemben kárt tegyek,és köszönöm a válaszokat :)
2014. márc. 23. 11:55
 8/10 anonim ***** válasza:
A másik kérdésre adott válaszok nem voltak teljesen korrektek. Minél nagyobb faktorú a fényvédő, annál hosszabb idő után fog meg a nap. Tehát egy 8-as használatával akár egy óra múlva is lehet színed, az 50-essel lehet hogy egész nap kihúzhatod (egyéni érzékenységtől is függ, van aki könnyebben barnul, van aki rögtön megég). Az is számít hogy rendesen kened-e fel (elvileg napozás előtt fél órával) vagy közvetlen fürdés előtt és a felét lemossa-e a víz.
2014. márc. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is nagyon fehér bőrű vagyok, 100 faktoros naptejet szoktam használni, semmit nem barnulok tőle:D
2014. márc. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Használj nagyon erős naptejet, és lehetőleg minél ritkábban menj napra!
2014. márc. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!