Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért narancsbőrős a combom...

Fokkó kérdése:

Miért narancsbőrős a combom és a fenekem, ha egészségesen étkezek és rendszeresen sportolok? Nem csökken, hanem nő.

Figyelt kérdés
2014. márc. 24. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Iszol is eleget? Az sokat számít. Esetleg próbálj ki valami speckó krémet, hátha beválik, bár tapasztalatom szerint semmit nem érnek. Az sem mindegy, hogy mit értesz egészséges étkezés alatt és mit és mennyit sportolsz.

Egyébként jórészt genetika. Van akin akkor is lesz, ha a feje tetejére áll és kipróbálja az összes létező kezelést. Hidd el, nem olyan ritka vagy tragikus probléma, más lehet észre sem venné, csak magadat szemléled olyan kritikusan a tükörben. Rajtam is van, (pedig a 45 kilómmal nem vagyok nehézsúlyú versenyző) és amikor ezen meg a striákon agonizáltam, párom konkrétan kiröhögött. A narancsbőrről azóta sem tudja, hogy micsoda szerintem. :D

2014. márc. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Genetika is,hogy a zsír felhalmozódhat.
2014. márc. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:)
2014. márc. 25. 17:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!A narancsbőr kialakulásának sok oka lehet pl genetika, helytelen táplálkozás, kevés folyadékfogyasztás, mozgás hiány, gyógyszer mellékhatás, vitaminhiány, keringési problémák,aszervezetben lerakódott méreganyagok stb.Segíthet megelőzni a rendszeres mozgás, sok folyadék fogyasztás, hideg-meleg váltó zuhany, masszírozás, helyes táplálkozás stb.Jól használható még a narancsbőr elleni tekercselés, amit otthon is kényelmesen lehet alkalmazni.Már egy óra alatt is centik mehetnek le, feszesebb lesz a bőr. Látványos eredményeket lehet vele elérni.
2014. márc. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!