Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Parfűmőt hova kell kenni?...

Parfűmőt hova kell kenni? (fül mögé, csukló, nyaki űtőér közelébe, mellkas, könyök és boka hajlat) Amiket felsoroltam oda jó? ILletve mennyit, ha azt akarom, hogy tovább tartson az illat? Illetve simán a száraz bőrre?

Figyelt kérdés
2014. márc. 26. 05:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és 20/F
2014. márc. 26. 05:52
 2/6 anonim ***** válasza:
Épp tegnap mondta egy profi a tv-ben, igaz a vásárláskor hogy hova kell azt ecsetelte. Illatcsíkra kell és ki kell vinni a boltból, hogy ne keveredjen a boltban lévő illatokkal. És a zsíros bőrre sem jó ráfújni. Mondjuk itt most nem ez a kérdés. Valószínű "bárhova" jó, a bokát könyököt nem értem :)
2014. márc. 26. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Olvastam valahol, hogy lüktető pontoknál kell alkalmazni, mert onnan jobban terjed az illat.
2014. márc. 26. 06:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen,jók ezek a pontok.Ha jó minőségű tartós lesz az illat.
2014. márc. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a csuklómra fújom, és onnan kenem fültőhöz. Igaz, én nő vagyok.
2014. márc. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az enyém nem fújos. Most 3 van, igazából nem tudom milyen minőségük.


Intenso

Alex

Old spice


Ezek milyen minőségűek?

2014. márc. 26. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!