Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Dm-es Alverde arckrémekről...

A Dm-es Alverde arckrémekről kinek mi a véleménye, érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Valamilyen természetes, mesterséges anyagoktól viszonylag mentes arckrémet keresek, jó árban.
2014. ápr. 2. 16:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én a sárgadinnyés és a makadámiadiós tastvajukat próbáltam. illatra mindkettő fantasztikus, hatásilag inkább a makadámiadiós vált be nekem.
2014. ápr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen,jók.
2014. ápr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Erre való a krémmánia. Rákeresel az alverdére, és megnézed a véleményeket. :)
2014. ápr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen mindig megnézem krémmánián a dolgokat mielőtt vásárolnék. Most is megnéztem de olyan sok termékük van, hogy alig tudtam eligazodni rajta, épp ezért is tettem fel a kérdést.
2014. ápr. 2. 17:53
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is krémmániázok és ritkán veszek úgy bármilyen kozmetikai terméket már, hogy előbb ne néznék utána az oldalon, de igazából velem már nem egyszer megtörtént, hogy a mások által dicsőített, magasan pontozott termékek nálam katasztrofálisan szerepeltek. Ilyen pl. az egyik alverde arckrém, történetesen a következő: [link] - pattanásosabb lettem tőle, égett, viszketett tőle az arcom. A másik, amit próbáltam: [link] - szintén plusz pattanások és kiszárította az arcom. Több arckrémet ettől a márkától nem próbáltam, nem mertem. Viszont az alverdének van a kleine elfe gyerekeknek való termékcsaládja, onnan bevált az egyik krém, be is linkelem ide, bár az enyémnek más a csomagolása és az összetevők közt is fellelhető egy kis különbség, az enyém már újabb kiadás, most kapható változat, de azért hasonló: [link]
2014. ápr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát igen, én is olvasok érdekes dolgokat az oldalon, de ez a babakrém jó arcra is? Meg írták hogy tele van nem túl jó anyagokkal a kommentek között, de te akkor azt mondod hogy mégis jó?
2014. ápr. 3. 14:09
 7/11 anonim ***** válasza:

Borzalmasak. Telenyomták őket denaturált alkohollal, illatanyaggal. Érzékeny, vízhiányos bőrre használhatatlan, a pattanások elleni termékcsaládja sem ér semmit...

Max a sminkjei között van 1-2 közepes-jó termék (bár a makeuplazaban 3x ilyen jókat lehet venni kb ennyiért..) pl a pirosító.

Esetleg az ajakápolóit tudom még ajánlani, de alapvetően nincsenek túl jó termékei.

2014. ápr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

5. vagyok. Az igaz, hogy az összetevői nem a legtökéletesebbek, mert van benne alcohol denat, meg illatanyagok, amelyek bár elméletileg természetesek, simán okozhatnak irritációt, ha az ember érzékeny rájuk. Nekem egyébként nagyon érzékeny a bőröm mindenre, száraz is, valahol zsíros is meg pattanásos is, de az krém nem okozott semmilyen irritációt, míg az alverde "szenzitív" arckréme annál inkább (a 2. a belinkeltek közül). Meg hát szintén írtam, hogy az a gyerekkrém megújult, a krémmánián még a régebbi változat van fent, azóta az összetevők is változtak (az alkohol hátrébb került + tartalmaz shea vajat és kamillakivonatot). A régi változatnak citrusos illata volt, az újnak pedig olyan semmilyen, talán szójás(?) szaga van (nem nevezném semmiképp sem illatnak, még most sem szoktam hozzá ehhez az új "illathoz",de szerencsére nem soká érezni és egyébként maga a krém rendben van). Az új változat: a tégelye ugyanolyan, mint a réginek csak sárga, a tégely tetején lévő matricán egy fa van, amin madarak ülnek és a fa alatt egy hintaló :D, ja és már nem kleine elfe néven fut.

Nem mondom, hogy ez a krém mindenkinek beválik, csak gondoltam teszek róla említést, mert szerintem jobb a sima alverdés arckrémeknél. Engem csak a szaga zavar, a régi sokkal jobb illatú volt.

2014. ápr. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Egyébként a krémmánia alapján (én még nem próbáltam) a Corine de Farme hidratáló arckrém nagyon jónak tűnik: [link]

2014. ápr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez a krém jól néz ki mármint összetevők szempontjából.
2014. ápr. 4. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!