Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 4-5 hónap alatt tud annyit...

4-5 hónap alatt tud annyit nőni egy frufru, hogy utána az ember a füle mögé tudja simítani? (Mondjuk ha valaki éveken keresztül frufrut hord és ugye sűrűn vágatja, aztán egyszer csak úgy dönt, hogy megnöveszti. )

Figyelt kérdés
2014. ápr. 9. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

A frufru nem egy külön "faj". Pont annyit nő, mint a hajad többi része.

Ha neked olyan ütemben nő, akkor ennyi idő elég hozzá. Ha nem, nem.

1,5 cm az átlag.

2014. ápr. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nekem kb 6 éves koromban volt utoljára frufrum, azóta nincs, a hajam rövid fajta, és egyáltalán nem figyelem, hogy mennyit nő egy hónap alatt, ezért kérdeztem, hátha van olyan, aki figyelni szokta, vagy pont megnövesztette a frufruját és akkor el tudja mondani, hogy neki mennyi idő alatt nőtt meg.

Nem növeszteni akarok, csak infót gyűjtök.

2014. ápr. 9. 12:46
 3/8 anonim ***** válasza:
És pontosan arra kaptál választ. Havi 1,5 cm az átlag. Van, akinek 3 centit is nő (ez kb. a max.), másnak meg hiába nő, annyira roncsolódik a vége, hogy egy centit se érzékel belőle.
2014. ápr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jól mondják, hajfüggő. Nekem megnőt elég hamar a telifrufrum, de mindig picit vágatok a végéből,szerintem 5 hónap alatt már egy pofás oldalfrufru lesz belőle.
2014. ápr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Oké, arra kaptam választ, de nem ugyanaz, ha a saját fejemen méricskélem, hogy akkor most az az X centi meddig érhet, ezért szerettem volna tapasztalatot.


Utolsó, köszönöm!

2014. ápr. 9. 13:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Saját hajamnál kb fél év volt, de nem mindenkinek nő egyforma gyorsan.
2014. ápr. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De a tapasztalattal mégis mire mégy, amikor ez teljesen egyéni?

Két paramétertől függ:


1) mekkora a táv a frufru vége és a füled között. Nem mindenkinek egyforma, hisz a fejünk se egyforma. Van, akinek lófeje van, másnak meg gömböc, ez is hatással van rá.


2) milyen gyorsan nő a hajad.


Nekem elég gyorsan nő, és kb. 10 centit kell nőnie hozzá, de még így se lenne meg 4 hónap alatt. 5 már reálisabb.

2014. ápr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy egyéni, de mint írtam, nem megnöveszteni akarom, csak információt gyűjtök (nevezetesen egy regényhez), és mivel a környezetemben nem találtam olyat, aki megnövesztette a frufruját, ezért szerettem volna tapasztalatokat hallani.

Köszönöm a válaszokat!

2014. ápr. 10. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!