Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Iszonyúan zsíros az arcbőröm....

Iszonyúan zsíros az arcbőröm. Mivel tudnám helyrehozni?

Figyelt kérdés
Zsíros az arcbőröm, de nem mindenhol, csak az orromnál, kicsit a homlokomnál középen meg az államnál. Nem tudom hogy mitől lehet, de nem pattanásos, csak szimplán olajos hiába használok arclemosót (akár naponta) nem javul semmit, mert reggel lemosom, aztán a nap közepe felé meg már ugyanolyan zsíros. szóval ha zsepivel végig törlök azon a területen, kb úgy néz ki a zsepi mintha olajat töröltem volna fel a konyhaasztalról. nagyon zavar. kérlek segítsetek. előre is köszi a válaszokat:)

2014. ápr. 11. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Ugyanilyen a bőröm, a bőrgyógyász közölte hogy ez is egy bőrtípus, nem lehet megszüntetni a zsírosságát. Lehet törölgetni, púderezni, stb. De ennyi. És mivel régóta próbálok ellene tenni kencékkel, és semmi eredmény nincs, úgy hiszem a dokinak igaza van. Ez mindig ilyen lesz.
2014. ápr. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Igen a doktor valóban jól tudja. Többször le kell törölni a szóban forgó részeket, slussz.
2014. ápr. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tenyleg nem lehet megszuntetni max csak enyhiteni(puderrel, krémekkel stb..)
2014. ápr. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

és tudnátok ajánlani valami jó kis krémet?

régebben a vichy normaderm triactive krémet használtam de ma már nem tudom megvenni mert sajnos nagyon drága :/

és persze ment a zöld kéz a válaszokért, nagyon köszönöm:)

2014. ápr. 12. 15:59
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az étkezéssel is sokat lehet ezen segíteni. Legalábbis nálam bevált. Semmi olajos, zsíros, cukros vagy nagyon fűszeres étel, 3 l szénsavmentes ásványvíz minden nap , és csak este szoktam arclemosóval lemosni, reggelente csak simán vízzel. Nekem nagyon bevált. Sehol egy pattanás, nem zsíros, csak normális mértékben, nagyon szép lett a bőröm. Én azt javasolnám, hogy előbb próbáld ki ezt mielőtt reménytelennek ítélnéd a helyzetet:)
2014. ápr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp se használj alkoholos arctonikokat, az csak rontana a helyzeten. Sajnos ezen tényleg nem lehet változtatni, de nézd a jó oldalát: később fog megöregedni az arcbőröd. :)
2014. ápr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaitokat:) az étkezésemen próbálok javítani, remélem nálam is beválik:)

ment a zöld kéz minenkinek :)

2014. máj. 5. 12:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem vitaminok segítettek, kb. másfél hónap után kezdtem észrevenni, hogy egyre kevésbé zsírosodik.
2014. máj. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
és pontosan milyen vitaminok?
2014. máj. 8. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!