Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos bőrre melyik jobb?...

Pattanásos bőrre melyik jobb? Ilcsi fekete szappan vagy Himalája sószappan? Kinek melyik használt? Várom a kommenteket.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 14. 18:02
 1/4 dorcsuu ***** válasza:
Én Ilcsi fekete szappant használok, nekem bevált. Szépen leszárítja a patikat, és a bőröm is sokkal kevésbé zsírosodik. Az egyetlen macera vele kapcsolatban, hogy először kb. egy hét után kezdett el hatni, és ha egy napra is abbahagyom, már jönnek vissza a patik. De egyébként nagyon jó termék, csak ajánlani tudom. Onnan is látszik hogy hat, hogy nekem veszettül csípi a már szétnyomott patikat. :D
2014. ápr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom melyiket vegyem meg. Hallottam dicsérik mind a kettőt. Csak attól félek, hogy az én bőrömön már ez sem segít.Szerinted melyiket vegyem meg ? És kb mennyi az áruk ?
2014. ápr. 15. 10:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Én mindkettőt használtam már, nekem a sószappan jobban bevált.

Ilcsit csak forgalmazó kozmetikusnál vehetsz, sószappant bármelyik drogériában. Utóbbi 1000 forint, egy-két évig elég. A fekete szappan 1500 felett van, 3-4 hónapig elég maximum.


A fekete szappannál én is azt tapasztaltam, mint az első, hogy utána visszajöttek a pattanásaim. Meg annyira nem tüntette el őket. Sószappant hetente egyszer használok, hatalmas a különbség.


Ha nagyon gáz a bőröd, nem ártana egy alapos kozmetikai kezelés, vitamindúsabb étrend és sok folyadék. Kencéktől sosem jön helyre a bőröd.

2014. ápr. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm. Akkor teszek egy próbát veszek egy sószappant azt majd meglátom, hogy milyen lesz utána az arcom.
2014. ápr. 15. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!