Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk! Ti szoktátok szőrtelenít...

Fiúk! Ti szoktátok szőrteleníteni a mellkasotokat, a hasatok környékét, és feneketek környékét?

Figyelt kérdés
Én eddig sosem csináltam ilyet, mivel ez ugyebár a férfiasság jele, de igazság szerint azt veszem észre, hogy rengetegen csinálják ezt. Nem mintha ezt figyelném, de pl a strandokon szinte mindig azt látom, hogy a férfiaknak totál szőrtelen a mellkasa és a hasa. Ezek szerint akkor ez a lányoknak is jobban bejön?

2014. ápr. 16. 08:39
 1/3 anonim válasza:
Nekem jobban bejön ha valaki nem szőrös szerintem az umdorító.
2014. ápr. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen,én szőrtelenítem,de nem azért,mert a csajoknak ez jön be,hanem mert nekem jobb így. Az viszont igaaz,hogy eddig minden barátnőmet megkérdeztem,hogy zavarja e,mert akkor hagyom szőrösnek,de azt mondták,jobb így!
2014. ápr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mellkasomat kimondottan ritkán. Az a gond, hogy gyantázni lenne jó, de a hideg gyantacsíkoktól kipattog.


Seggemnél, péniszem körül (+has )+zacsi azért az gyakrabban van szörtelenítve. Leggyakrabban mégis a hónalj, amit szoktam.

jan. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!