Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Praktika amitől gyorsabban nő...

Praktika amitől gyorsabban nő a göndör haj? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 16. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Sokan ajánlják a ricinus olajat.... Nem csak göndör hajra jó, akár egyenesre is. Én is próbáltam: szebb lett a hajam, gyorsabban nőtt, viszont ha zsíros a hajad, akkor nem biztos hogy jót fog tenni neki :/ De ha akarod vágj bele! A ricinus olajról találhatsz videókat a YouTube-on :))
2014. ápr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáld ki ,hogy ricinus olajat (patikában lehet kapni)icipicit felmelegíted és a hajadra rakod. Minél tovább van rajta annál jobb mondjuk szombaton egész nap legyen rajtad (törülközőbe betekerve) és este vagy másnap reggel lemosod. Mondjuk minden héten ezt egyszer megcsinálod (többször nem jó). Utána rendesen mehet a hajmosás stb. Keverhetsz hozzá kókuszolajat olívaolajat , argánolajat akár mindegyiket. Rajtam is éppen ez van ricinus és kókuszolaj. Este megmosom a hajam.
2014. ápr. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!