Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak akkor eri meg rasztanak...

Csak akkor eri meg rasztanak lenni? (lent minden, sok valaszt. Koszi)

Figyelt kérdés

Mindenhol olvasom hogy ne legyek 'divatbol' raszta, csak ha a stilusom is olyan. (tehat a tipikus szinek, oltozkodes, zenei stilus)

Hulyen hangzik de en tenyleg mert tetszik NEKEM, ezert szeretnem. Nem majmolasbol, bar ez is divatbol de nem valaki miatt vagy egyeb csak tetszik. Ha mondjuk en Inna-t, vagy Justin Timberlake-et hallgatok es raszta vagyok akkor az hulyen jon ki? De miert? Miert fugg ossze az hogy milyen hajviselet tetszik, es a zenei stilusom?

Mindenki azon gondolkozik ha raszta lesz es megunja mi lesz a hajaval.

Hat engem nem erdekel, ugyus sokaig raszta leszek ha megcsinaltatom.

Valaszokat koszi :)):D



2014. ápr. 16. 09:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nem gond ha neked tetszik a raszta haj. Ha tényleg akkor hajrá! ;) Egyébként szerintem is függ egy bizonyos stílustól. De tényleg cselekedj úgy ahogy tetszik :) Csak rajtad múlik...
2014. ápr. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
ha ez a hajstílus tetszik akkor hajrá !!! :) nem kell ehez olyan zenét hallgatnod ne halgass másra a hajviselet nem függ össze a zenei izléssel úgyhogy szerintem ne változtasd meg a stílusod egy új haj miatt
2014. ápr. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem is stílus kérdése, hanem inkább bőrszín és hajtípusé.
2014. ápr. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez így lenne, akkor minden hosszú, fekete hajú ember rocker lenne, és minden szőke nő plázacica.

Olyan hajad legyen, ami tetszik.

2014. ápr. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Volt ismerősöm akinek raszta haja volt de semmi sem az öltözködése sem a zenei ízlése nem kapcsolódott ehhez. Nem volt vele semmi gond, nem volt ciki.
2014. ápr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat:)
2014. ápr. 17. 21:15
 7/11 anonim ***** válasza:
nyugodtan! ha tetszik és átgondoltad hajrá!!!!!
2014. ápr. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne törődj mások véleményével, neked tetszik az a lényeg.... Én már 3 éve vagyok raszta, mármint a hajam, de ennek ellenére a filmzenéktől a musicaleken át a pop, hiphop, rap zenéket is szívesen meghallgatom. Ha meg évek múlva ki akarod bontani a hajad akkor ki lehet bontani, nem igaz hogy csak levágni lehet. Szóval hajrá, sok sikert és élvezetet a hajadhoz.
2014. ápr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
figyelj, friss rasztaként csak annyit mondhatok, hogy hajrá:) szard le, mit gondolnak mások, ha neked ez így jó, akkor bárki, aki leszólja, az elsüllyedhet.:) nekem mondjuk az öltözködés stimmel, és elég vegyesen hallgatok zenét, de leginkább metalt, de eddig senki nem szólt le, és én se fogok senkit.:) mindenki szíve joga, hogy mit tesz magával!
2014. jún. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Az nem baj ha más stilust is szeretsz,en raszta vagyok és szószerint MINDENT meghallgatok és szeretek de termeszetesen a regga meg a rock a best de mindent szeretek,de én erre csak annyit mondok hogy nem baj ha kicsit eltérő a stílusod de ha raszta hajat akarsz kell hogy a szíved is raszta legyen! ;)

Mert a raszta szív örökkédobog

2014. jún. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!