Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen házilag készitendő...

Milyen házilag készitendő hajpakolást ajánlotok, amely viszonylag gyorsan helyrehozza a töredezett hajat?

Figyelt kérdés
2009. dec. 23. 05:24
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Ez engem is érdekelne. Sajnos én nem tudok házilag készítendő hajpakolást, de van egy készítmény, a serical latte hajápoló, az nagyon bevált nekem, és nem is drága! :)
2009. dec. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hajmosás előtt tojássárgája+olaj (napraforgó, vagy ha lehet oliva), alaposan összekeverve, legalább fél órára a hajra kenve csodákra képes. A legjobb ha egy nejlonnal be tudod takarni, nem folyik-csöpög, és a hatásfokot is növeli.
2009. dec. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mézes pakolás


Hozzávalók:

1 tojás sárgája

2-3 ek. méz

Keverd össze a tojást a mézzel, majd vidd fel a frissen mosott, még vizes hajadra. Tekerd a hajad törölközőbe, hogy melegben maradjon, és hagyd hatni egy órán át. Ha éjszakára teszed fel, fürdősapka segítségével akár egész éjjel fent hagyhatod. Alaposan öblítsd le, és lehetőleg ne hajszárítóval szárítsd meg a hajad.

2009. dec. 26. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!