Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti is különböző borotvával...

Ti is különböző borotvával borotváljátok az arcotokat és fanszőrzeteteket? 17/F

Figyelt kérdés

2014. ápr. 22. 21:16
 1/9 anonim válasza:
még jó.
2014. ápr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én nem szoktam a fanszőrzetemet borotválni. Max alakítok rajta ollóval.:) Így csak egy borotvát használok.
2014. ápr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
na azért ám ! :DDD Hallottam olyan igénytelent h { -Szőr-szőr, minek vegyek kettőt.. :D }
2014. ápr. 22. 21:18
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Én nem én egyet használok, a saját farkam borotválom vele nem másét, miért lenne gáz ugyanazt használni rá?
2014. ápr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is ugyanazt használom. Minden nap mosakszom, meg különben is a sajátom. Mitől lenne ott másabb a szőr? :O
2014. ápr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ugyan azt használjátok az arcotok borotválására,amit a fanszőrzethez is? Te jó ég.
2014. ápr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem szaros a farkam, miért lenne ciki ugyanazzal borotválni az arcom, nem a segglyukamat borotválom vele bazz!
2014. ápr. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Akkor is rohadt undorító. A fanszőrzeten mikrobaktériumok hegye van jelen,te meg azt viszed rá az arcodra.
2014. ápr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Képzeljétek el, egy borotvát használok mindenhova :O

Mivel megmosom szappannal előtte a területet :O

És milyen érdekes, semmi bajom. Olyan is volt hogy először lent, aztán jött az arcszőrzet, és ?! Nem mindenki olyan kényes és dúsgazdag hogy minden négyzetcentire külön borotvája vagy borotva feje legyen...

Erről ennyit. Aki nem mosakszik normálisan, na annak lehet hogy vannak problémái ;)


17/F

2014. júl. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!