Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Soha nem voltam meg szoliban,...

Soha nem voltam meg szoliban, hogy zajlik le az egesz?

Figyelt kérdés
Szoval bemegyek, aztan mit kell mondjak? Hany percre menjek, bugyit is le kell venni? Latni fognak, ha levetkozom? Minden erdekelne.
2014. ápr. 22. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Bemész, és mondd, hogy ez lesz az első alkalom. (ez fontos, nehogy megégjen a bőröd, így az ott tartózkodó alkalmazott is segíteni fog neked abban, hogy első alkalommal hány percre menj be - ezt a bőröd típusa alapján ő el tudja dönteni).


Fogja mondani, hogy (kb.) 5-8 percet javasol így elsőre... lehet ajánl vagy ad hozzá krémet is (ez nem biztos). Bemész egy kabinba.. ő beállítja neked a gépet és kimegy. Utána levetkőzöl, nem látja senki. Én bugyit is le szoktam, bár már vagy 6 éve nem voltam szoliban... Aztán kikapcsol a gép, kiszállsz belőle, felöltözöl, és kijössz a kabinból. Ennyi az egész.

2014. ápr. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Es utana milyen gyakran kell menni, hogy szep szinem legyen? Hany percre?
2014. ápr. 23. 00:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt majd segít eldönteni a szolis csaj. Ahhoz ugyanis látni kell, milyen a bőröd.. Világos, sötétebb, szeplős, érzékeny, száraz, stb. stb... (én hetente kétszer jártam, 10 percre, de nem volt nagyon látványos, a kolléganőm is hetente kétszer járt 10 percre, neki nagyon szép lett... ez bőrtípus függő dolog).
2014. ápr. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt a szolis dolgot most felejtsd el egy életre, ha nem akarsz ronda, apró anyajegyeket, korai barázdákat a testedre.
2014. ápr. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Időpont ma 12:44

Szinte gondoltam, hogy valami okostojas ide fogja hanyni a velemenyet!

2014. ápr. 23. 12:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként szívesen. Máskor is. :)
2014. ápr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az "okostojás" vagyok. Örülök, hogy segíthettem :)

Egyébként majd hasonlítsd össze a bőrödet 20 év múlva azokéval, akik nem szoliztak. Kellemes szolizást kívánok addig is ;)

2014. ápr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!