Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok olyan weboldalt mondani...

Tudtok olyan weboldalt mondani ahol olcsón be lehet szerezni kozmetikai termékeket?

Figyelt kérdés
Konkrétan arcmaszkot szeretnék venni amit csak fel kell rakni, de itthon elég drágák, meg kevés helyen lehet kapni, a legtöbb maszk felkenhető. Nem feltétlenül márkás termékekre gondolok, kínai oldal is jó lenne.

2014. ápr. 23. 12:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a helyedben a Krémmánián néznék szét, a kommentelők eladó cuccai között. Nagyon jó vásárt lehet csinálni, én vettem már ott márkás parfümöt, körömlakkot, alapozót...stb. az eredeti ár töredékéért. Mindenfélét fel szoktak rakni, érdemes figyelni.
2014. ápr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!