Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal, ha...

Mit csináljak a hajammal, ha naponta vasalom, és mosom is?

Figyelt kérdés

naponta vasalom és mosom, mert nagyon zsíros

a hajpakolásoktól nem lesz még zsírosabb a fejbőröm?

hogyan ápoljam? a fejbőröm zsíros, viszont a hajvégeim töredezettek


2014. ápr. 23. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Variáld a frizurádat. Ha hosszú, vágasd rövidebbre. Nekem ez is segített, nem lapult úgy le, nem is zsírosodott olyan hamar. Vagy kösd fel, csinálj kontyot, csatold fel, stb. Nagyn sokmindent lehet csinálni vele, amivel nem látszik a nnyira, hogy már zsíros. A mindennapi mosásról szokj le. És a vasalásról is, főleg, ha már töredezett a hajvéged.

A hajvégekre használj fújós balzsamot, amit száraz és nedves hajra is alkalmazhatsz és nem kell kiöblíteni (Gliss kur pl.). Ezt célzottan fújhatod csak a hajvégeidre, így a hajtőre nem kerül, nem nehezíti azt el.

2014. ápr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A mindennapi hajmosásról szokj le, a hajvasalást meg csökkentsd. Én is így voltam a hajvasalással. de aztán egyre kevesebbet vasaltam és egyre kevesebbet is kellett vasalnom, fura, de jól beállt, és már nem is annyira borzalmas ha nem vasalom, azonban hajmosás után mindenféleképpen kivasalom. Nekem is töredezett. Használj rá hajvégápoló szérumot, vágass belőle, használj valamilyen hajpakolást. A zsíros fejbőrre is lehet mindenféle házi hajpakolást csinálni, beírod a google-be és ha 20-at nem hoz ki akkor egyet se. :)
2014. ápr. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!